Értelmetlen politizálás

Több
11 éve 1 hónapja #29664 Írta: Heditta
Heditta válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

Miklós beküldte:

Mert a politika olyan mint a foci, az autók és a nők ( sorry Heditta ) Mindenkinek van véleménye és mindíg van friss téma.

Nagyon igaz! :laugh: :laugh: :laugh:

Kfz beküldte:

Azt nem veszem be senkitől, hogy nem láttak, meg tapasztalatlanok voltak...ez mese!

Hát bocsi, de én elhiszem. Egyszerű, bár lehet mások által vitatott érvem van erre. Én a 80-as évek végén alig 20 -23 éves voltam. 1987-ben voltam először szerelmes igazán, a fellegekben jártam, még tanultam munka mellett és edzésre is mentem...na tudod ki a tökömet érdekelte még a politika is... ! :silly: Alig éreztem még a világból valamit, volt munkahelyem ahol megbecsültek, a fizetésem elég volt arra amire akkor szükségem volt. Hibáztathatsz ezért most engem, de ez olyan lenne, mintha a ma 17 éves fiamat azzal gyötörném, hogy miért nem érdeklődik a politika iránt, hiszen a jövője függ ettől. Igazam lenne és mégsem. Szerintem egy lassan 18 évessé váló embert,főleg fiút, ebben a korban sok minden érdekli, de valószínűleg NEM a politika, mivel 2 nagyon fontos dolog hiányzik belőle... a csecs, meg a pu..i :woohoo:
Nem akarnám én ezt elbagatellizálni ne haragudj!! Csak rávilágítok arra, hogy igen, kellett volna, hogy huszonévesen már érdekeljen, de szégyen vagy nem, én akkor csak azt láttam, ÉS NEM TUDOM IDŐRENDBE RAKNI:
-a szovjetek kivonulnak ( legnagyobb bánatomra, mert lehetséges potenciális fiatal férjek is voltak köztük :chuckle: ,
-meghal Brezsnyev, jön Gorbacsov, ( kit érdekel :wasntme: )
- megalakul a peresztrojka meg az ellenzéki kerekasztal...(istenem mennyi vicc lett ebből :laugh: :laugh: )
-megkapjuk a világútlevelet, (mint Lilu az ötödik elemben)..na nem utaztam sehova :chuckle:
-a Taxisok kimennek tüntetni...ez már gyanús volt, de akkoriban épp a saját törött szívemet foltozgattam :(
-bevezetik az adót....és istenem mi mindent még.... :puke:
Szóval tudom, hogy ez nem kifogás, de ezek akkor is bekövetkeztek volna ha akkor én véletlenül odafigyelek. Pont emiatt értem meg, ha egy nálam fiatalabb, főleg fiú, még ennyire se foglalkozott vele :laugh: :laugh:
Természetesen megértem és tudom, hogy ti akik öregebbek vagytok és átmentetek ezen keményen, bennetek nagyobb a düh a múlt felé, hiszen azért láttam én a szüleimen a gyötrődést.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #29665 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

Heditta írta: Természetesen megértem és tudom, hogy ti akik öregebbek vagytok és átmentetek ezen keményen, bennetek nagyobb a düh a múlt felé, hiszen azért láttam én a szüleimen a gyötrődést.


Kedves Heditta!

Lassan igazat adok DCT-nek, hogy nem figyelsz arra amit olvasol, vagy Én írok bonyolultan... :P

Nem az egyszerű állampolgárra gondoltam, hogy nem figyelt és tapasztalatlan volt, hanem az elvtársi csemetékre akikből a különböző pártok prominensei lettek . És láss csodát ma derülget ki, hogy a jelentős részük valamilyen nyugati egyetemet végzett még a múlt rendszer idején...még is kik kerülhettek a cocializmus idején nyugati egyetemre?????? Ha már ott végeztek, hogy hogy nem látták, hogy az irány amit követnek és erőltetnek a szakadékba sodorja az állítólagos szülőföldjüket? Az örökséget hagyó ember meg kőműves volt...a szabad fajtából :clap:

Nyissuk már fel csipás kis szemeinket....itt alul az egyik jelmondatomat tessék ízlelgetni :wait:

...És nem vagyok öreg! Majdnem egy idősek vagyunk ;)

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Heditta

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 1 hónapja #29666 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

kfz írta: ...És nem vagyok öreg! Majdnem egy idősek vagyunk

Én már benne vagyok alaposan (57), de azért még szeretnék vagy 30 évig öregedni....
:chuckle:
Szerintem csak az itteni kintlétünk idejére értette! Mi már 23 éve itt vagyunk.....

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Heditta

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #29667 Írta: Heditta
Heditta válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

:laugh: :laugh: :laugh:
bocsi fiúk, tudjátok nőből vagyok, nekem mindent 2* kell elmondani! :woohoo:
Sajnálom, hogy én nem művelem ilyen magas szinten ezt a politikát, de ha általános alanyban fogalmaztok, akkor sajna akár magamra is vehetem a célozgatást. Ha viszont eleve ezzel kezdted volna...

Nem az egyszerű állampolgárra gondoltam, hogy nem figyelt és tapasztalatlan volt, hanem az elvtársi csemetékre akikből a különböző pártok prominensei lettek . És láss csodát ma derülget ki, hogy a jelentős részük valamilyen nyugati egyetemet végzett még a múlt rendszer idején..

... na akkor megértettem volna, hogy ezzel nem Mahlzeitra gondolsz, aki épp ezért "mentegetőzött"..

Ugyan en gyerek voltam Antall koraban igy nincs igazan szemelyes tapasztalatom azidobol, csak utolag van velemenyem. De altalaban, valoszinuleg ezert, nem nagyon szoktam erteni ezt a nagy Antall fikat. Nyilvan eleg zavaros idok voltak, volt mutyi rendesen.

:laugh: :laugh: :laugh:
Még csodáltam is, hogy ennyire lehagytál időben azt gondoltam volna én is, hogy kb egy korúak vagyunk! Na, de örülök, h helyre rázódtak a dolgok. :chuckle: :clap:
Na, azért remélem szent a béke! :wasntme: :chuckle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kfz

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 1 hónapja #29678 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

Heditta írta: Na, azért remélem szent a béke!

Rossz a kérdés! Azért mert vita van és mások a nézetek, nem volt harc vagy háború! Szerintem pontosan az viszi előre a dolgokat, ha különböző nézőpontokat megíruk és olvasunk. Sajnos kevesen objektíektivek, mert a legtöbben a saját pénztárcájukból beszélnek! Nem csak a saját véleményünk lehet a használható!!
;)

(Kivéve az enyémet!)

DCT
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #29717 Írta: Heditta
Heditta válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

Nem csak a saját véleményünk lehet a használható!!
;)

(Kivéve az enyémet!)

Úgy van!! :laugh: :laugh:
amúgy a felületesség rád is jellemző ;) , vagy a 23 év teszi nem tudom :wasntme: ... de ez nem kérdés volt...

Heditta beküldte:
Na, azért remélem szent a béke!

...mert a végén felkiáltó jel van, és benne van a "remélem"...azaz ez egy " óhajtó " mondat!! :lol:

Azért mert vita van és mások a nézetek, nem volt harc vagy háború! Szerintem pontosan az viszi előre a dolgokat, ha különböző nézőpontokat megíruk és olvasunk. Sajnos kevesen objektíektivek, mert a legtöbben a saját pénztárcájukból beszélnek!

..ezt én is maximálisan így gondolom! :clap: :clap:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!