Értelmetlen politizálás

Több
11 éve 1 hónapja #29404 Írta: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 1 hónapja #29405 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

Látom elszórakoztok egymással! Csak úgy bedobnám, hogy
nem lehetne mégis a magyar helyzettel, s az EU kritikával
foglalkozni? Közben azért nyalogtahatjátok egymás képzelt
sebeit is, de ne csak ez maradjon!


DCT
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #29408 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

Azt hiszem hétfőn várható némi fejlemény Brüsszeltől. Addig mit lehet erről beszélni? :thinking: Milyen hülye volt valaki, hogy mutatott nekik egy ilyet? :finger:
:laugh:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #29409 Írta: Heditta
Heditta válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

srácok én jól el vagyok a nyalogatással! :laugh: :laugh: :laugh:
Biztos azért van mert nőből vagyok, de engem ez a politika kifejezetten idegesít, mert nem tudok rajta változtatni! Olyan ez nekem, mint a lottószelvény, sose találom el a nyertest! :chuckle: :chuckle:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 1 hónapja #29410 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

Heditta írta: srácok én jól el vagyok a nyalogatással! Biztos azért van mert nőből vagyok, de engem ez a politika kifejezetten idegesít, mert nem tudok rajta változtatni! Olyan ez nekem, mint a lottószelvény, sose találom el a nyertest! :

Nézd! Sok igazságod vagyon a nyalást illetően, mert pasiból vagyok.... :P

Ha nem éldekel a politika és idegesít, van a lehetőséged, hogy ne foglalkozz vele, ne olvassd (se itt se máshol) és nem is válszaolj rá! Engem speciel csak azért érdekel a magyar helyzet, hogy megfejtsem a nagy titok! (Hogy ez mi?) Nos, a nagy titok előttem az, hogy 9,5 millió magyarországi lakosnak van egy csomó jó és követhető példája gazdaságilag és politikailag nyugaton (Hollandia, vagy egyéb EU ország), mégsem tanúlnak a múltból és nem koppintják le a jót, hanem inkább birka módon követik a kolompot! Nos, ha ezt a tömény, fogyatékos dolgot megfejtem, én is abba hagyom a politika figyelését! Addig meg olvasgatok, irogatok és fejtem a rejvényt, hátha valahol kiderül, hogy közel 10 millió embert hogyan lehet így megvezetni többször is egymás után. Előbb balról jobbra, most meg jobbról balra! A legrosszabb, hogy még a fasisztáknak is van talaja ebben a szélütötte országban, pedig aztán ezek alaposan bemutatkoztak a történelemben!


DCT
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #29413 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

DECOTEXT írta: Engem speciel csak azért érdekel a magyar helyzet, hogy megfejtsem a nagy titok! (Hogy ez mi?) Nos, a nagy titok előttem az, hogy 9,5 millió magyarországi lakosnak van egy csomó jó és követhető példája gazdaságilag és politikailag nyugaton (Hollandia, vagy egyéb EU ország), mégsem tanúlnak a múltból és nem koppintják le a jót, hanem inkább birka módon követik a kolompot! Nos, ha ezt a tömény, fogyatékos dolgot megfejtem, én is abba hagyom a politika figyelését! Addig meg olvasgatok, irogatok és fejtem a rejvényt, hátha valahol kiderül, hogy közel 10 millió embert hogyan lehet így megvezetni többször is egymás után.

Ugyan nem hiszem, hogy tényleg nem érted :P de rendesen felment a pumpám a "rendszerváltástól" napjainkig létező legnagyobb magyar politikai báb önmegvalósításától ezért reagálok: A facebook-on megindult az elmúlt évtizedek legnagyobb polgári összetartása, s vele együtt, Mr. báb (leendő megváltó) sponsored story-ja :puke: :puke: :puke: :puke:
Na, így lehet megvezetni az embereket! Néhány órája figyelem B.G facebook lapját és vagy 5-6000 kedvelője lett ezalatt fillérekért! Nulla ember, nulla pénzből, sunyi módszerekkel, nagyot vetít! Így műxik ez! :puke:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!