Értelmetlen politizálás

Több
11 éve 1 hónapja #29380 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

DECOTEXT írta: Koronázzuk királlyá Otto von Habsburgot?


.....igaz, hogy ezt Gergő nem fogja megjeleníteni, de a te sötétségedben egy atomvillanás sem tudna fényt gyújtani....(vagy ha még is megjelenne akkor megkövetem Őt) ;)

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #29381 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

:clap: :clap: :clap: Kövess meg :clap: :clap: :clap: Kövess meg :clap: :clap: :clap: Kövess meg :clap: :clap: :clap:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #29382 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

Jól eltaláltam én ezt a topik címet, nem? :laugh:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kfz

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #29383 Írta: Heditta
Heditta válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

Igen Gergő...roppant találó! :laugh: :laugh: !

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 1 hónapja #29387 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

kfz írta: ... de a te sötétségedben egy atomvillanás sem tudna fényt gyújtani...

Ezek az érveid? Nos, valóban igaza kell adnom Gergőnek! Telibe találta a cimmel, ezt a topikot, mert ezen a szinten én nem tudok értelmesen beszélgetni! Itt csak egy adatot tudok felhozni: a német gazdaságban 2011-ben, 42 ezer vállalkozás ment tönkre vagy zárt be, illetve fejezte be a működését. (Csőd, eladás, konkurecia felvásárklás stb.) 43700 új vállalkozás alakult, létesűlt, indult be! Mint látod, ez egy örök körforgás! Persze a 42 ezer szidja rendszert az EU-t, az USA-t stb. csak önmagát nem! Az újak meg eveznek, mert megértették a változásokat és tudnak az új körülményekben is élni! ERGO: aki nem birja az iramot, az lemarad!

Persze van egy alapvető tény a dologban! Tudod miért nem vállalkozom, s miért nem
tettem ezt soha? Mert nem értek hozzá! A különbség az köztünk, hogy én bevallom.....
Persze, hogy most jönnek az érvek, hogy akkor milyen alapon itélem meg a dolgot!
Nos, tojást sem tudok tojni, mégis meg tudom állapítani, hogy záp e, vagy sem.....

DCT
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #29389 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

Nos, igen. kfz hozzászólásából azért kimaradt az az apróság, hogy van egy elég komoly válság itt néhány éve már! :chuckle: Csak a politika a felelős az, hogy az emberek erejük felett költekeztek, 20-30 éves ( :wait: külföldi valuta alapú) hitelbe ugráltak be ész nélkül szakképzetlen ember tömegek a lufi munkahelyeikkel az említésre sem méltó! :laugh:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!