Életképtelen ember

Több
10 éve 8 hónapja #32835 Írta: savaszig
Életképtelen ember téma létrehozva savaszig által

Üdv, mindenkinek.
Olyan magyarokat keresek (ismerősöket) akik Eichstatt,Ingolstadt vagy ezek 10-40km körzetében élnek
és jól beszélnek németül. Itt dolgozom 2éve,jönne a családom utánam,lenne albérlet is,
Itt jön a bibi, nem tudok németül, ma is telefonáltak albérlet ügyben,de nem értem.
Jelenleg Raitenbuck-ban van céges albérletben 5főnek. Én hordok 2-3embert saját kocsimmal a munkába.10-15albérlet lehetőség lett volna. Az egyik kolléga aki tud németül és telefonál az ügyben.mindent meg tesz,hogy ne sikerüljön az albérlet.Tudja,hogy úgy sem értem mit telefonál.
Ennek oka,ha eljövök nincs aki vigye őket kocsival.
Ezért szeretnék kapcsolatba lépni németül jól beszélő magyarokkal (ha a család itt lesz,kialakulhat baráti társaság is´) Telefonszámlát és fuvart fizetem.
Segítsen aki tud. Sürgős!
Köszönöm
Téma zárolva.
Több
10 éve 8 hónapja #32836 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Életképtelen ember

2 év után ez az elért szint? :woohoo: Gratula! Azt hiszem jól sikerült topikcímet választanom.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: prosperus
Téma zárolva.
Több
10 éve 8 hónapja #32838 Írta: savaszig
savaszig válaszolt a következő témában: Életképtelen ember

savaszig küldi
Kedves Gergoo ha nem tudsz segíteni Ne blamáld a másikat.Te kint élsz? Ha nem akkor nem tudod az okokat miért nem megy a német.Ha ilyeneket írsz túl fiatal vagy.
Téma zárolva.
Több
10 éve 8 hónapja #32841 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Életképtelen ember

Ne vedd személyeskedésnek! ;) Állítsd a google-t prediktív bevitelre és kezd el: é.l.e.t.k.é.p..... stb
A koromnak nincs jelentősége, lehet csak 16 vagyok :chuckle: de már 1000+1000 esetben láttam, hogy mivé lett a "Kint majd úgy megtanulok németül, hogy csak na!" lendület.
Tény! Két év után aki nem tud elintézni egy albérletet az igenis életképtelen!
Téma zárolva.
  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 8 hónapja #32842 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Életképtelen ember

savaszig írta: savaszig küldi
Kedves Gergoo ha nem tudsz segíteni Ne blamáld a másikat.Te kint élsz? Ha nem akkor nem tudod az okokat miért nem megy a német.Ha ilyeneket írsz túl fiatal vagy.


Kedves Savaszig!
Ha Te 2 év alatt csak ezt tudod felmutatni, akkor valami alapvetö baj lehet körülötted, pláne ha a saját honfitársaid is állandóan nyirnak! Szerintem ne hozd ki a családod, inkább menj Te is haza.
(Egy 1989-óta kintélö 57 éves.... tehát nem fiatal!)
:chuckle:

Ui: amikor mi kijöttünk a két gyerekem is és a nejem is folyékonyan tudtak németül, mert ez itt Németország, s itt ez a HIVATALOS nyelv, amit 2 év alatt perfekt kellene beszélned, de lagálább is értened! Ja, és bocs, de abszolult nem érdekel mi ennek az oka, mert ez égés! Szerintem hagyd öket a fenébe, s igy majd nem tudnak munkába járni!
:chuckle: :chuckle:

DCT
Téma zárolva.
Több
10 éve 8 hónapja #32845 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Életképtelen ember

Gergoo írta: 2 év után ez az elért szint? :woohoo: Gratula! Azt hiszem jól sikerült topikcímet választanom.

Aki 2 eve kint van, nem kullogott haza es van munkaja, fuggetlenul beszel e nemetul, az nalam az eletkepes kategoria. Lehet huhogni, de ez messze van az eletkeptelentol. Segitseget kert, miert ne.
Arrol meg hogy ki az eletkeptelen, lehetne beszelni:)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Juditka
Téma zárolva.