Életképtelen ember

Több
10 éve 8 hónapja #32856 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Életképtelen ember

Gergoo írta:

mahlzeit írta: Arrol meg hogy ki az eletkeptelen, lehetne beszelni :)

Beszeljunk róla. ;) 2 év után aki nem tud elintézni egy albérletet, messze nem az életképes kategória. Mások hátán megint? Állandó segítséggel? Ez az életképes a Te megítélésed szerint? De még egy barátra sem futotta két év alatt, hogy ne vadidegenektől kelljen egy fórumot "megspammelve" segítséget kérni? Gondoljuk ezt át! nem biológiai életképességről beszélünk!

3,5 eve itt elek, nem beszelek nemetul, minimal ertek. Nem vagyok ra buszke. Egy alberletet nem tudok elintezni, a szerzodesbol egy betut nem ertenek. Az emberbol se akivel beszelni kellene:)
A keco ugy intezodott, hogy a cegem intezte egy kulso cegen keresztul. Ki igy intezi, ki ugy:)
Addig mig van munkad, eleg beveteled ez nem eletkeptelenseg. Persze ennyi ido utan mar ciki nem beszelni. Nekem is:) De ez orok vita marad - nem eloszor ugrik fel a topic:)
Téma zárolva.
Több
10 éve 8 hónapja #32858 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Életképtelen ember

mahlzeit írta: De ez orok vita marad - nem eloszor ugrik fel a topic:)

Sajnálom is, hogy megint megy el a téma a nyelvtudás hiányának irányába (merre másfelé is mehetne savaszig esetében) de én ezt tényként kezelem. Most eszembe jutott prosperus, Ő írta már többször (napi x szót tessék megtanulni)!!! Ha egyet tanult volna naponta, már több mint 700 szóval simán elintéz egy albérletet (na, jó rágyúr elötte 1-2 órában szituációs gyakorlatokkal játszadozva) ha pedig valaki napi 10 szót is bevállalt volna, hmmm több mint 7000 szó :woohoo:
A magyar lakosság 95%-a életképtelen, változásokra illetve azokért tenni nem hajlandó!
Hiba persze mindenhol van csak önmagában nincs! Gratula!
Téma zárolva.
Több
10 éve 8 hónapja #32862 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Életképtelen ember

Gergoo írta:

mahlzeit írta: De ez orok vita marad - nem eloszor ugrik fel a topic:)

Sajnálom is, hogy megint megy el a téma a nyelvtudás hiányának irányába (merre másfelé is mehetne savaszig esetében) de én ezt tényként kezelem. Most eszembe jutott prosperus, Ő írta már többször (napi x szót tessék megtanulni)!!! Ha egyet tanult volna naponta, már több mint 700 szóval simán elintéz egy albérletet (na, jó rágyúr elötte 1-2 órában szituációs gyakorlatokkal játszadozva) ha pedig valaki napi 10 szót is bevállalt volna, hmmm több mint 7000 szó :woohoo:
A magyar lakosság 95%-a életképtelen, változásokra illetve azokért tenni nem hajlandó!
Hiba persze mindenhol van csak önmagában nincs! Gratula!

Magambol kiindulva, azt az idot ami napi 10 szo megtanulasara kell azt jobban is eltudtam tolteni.:) A szakmai tudasomat fejlesztve abban van jovokep, a nemet nyelv meg a munkaban a kutyat nem erdekli. Siman lehet ez mas meloban is:) De nem ez a tema..
Sajnos az a rossz hirem, hogy a valtozasra keptelen reteg epp ugy megvan itt is Nemetorszagban. Nem kepesek nyelvtanulasra es flexibilitasra es sirnak mint a furdosk.. A kulonbseg annyi, hogy itt az atlagember apja, nagyapja, dedapja mar jol megkereste magat:) Egy kulonbseg azert van, itt kepesek a "biorobot" munkara es a szabalyok betartasara. De ebbe a szakszervezet a hatamban van, a berem csak felfele mehet, ki nem rughatnak es ezert nem tanulok, nem vagyok flexibilis mentalitast itt is be fogjak sz.vni. Az egyetlen mazli, hogy itt legalabb kitermeltek es megtartjak azt az innovativ melos reteget, akik kepesek az exportra megcsinalni amit meg kell es rugalmasak, nyelveket tanulnak, kepzik magukat. De ez egy szuk reteg es itt mar rengeteg a kulfoldi. Az atlag messze nem ilyen.
Téma zárolva.
Több
10 éve 8 hónapja #32865 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Életképtelen ember

Ne haragudj, nem keveset vagyok a neten de nekem nem úgy tűnik, hogy az átlag az lenne, hogy bármiben megakad és akkor annyit tenne a német, hogy telispammeli az internetet "segítségért" szemben a magyarral.
Minden így kezdődik, nagy elhatározás majd spam, és persze a legtermészetesebb, hogyha már olyan ügyesen megtalálta az online közösségeket (ahol hangsúlyozom ONLINE segítséget, tanácsokat adnak, tapasztalatokat cserélnek az emberek), hogy biztos teli van unatkozó, milliárdos szamaritánusokkal is akik alig várják, hogy telefon és benzinpénzért ügyintézhessenek vadidegeneknek. Pffff
Téma zárolva.
Több
10 éve 8 hónapja #32866 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Életképtelen ember

A Németországban dolgozó magyarok minimum 95%-a mögött pedig inkább ne keress szakszervezetet! Felesleges! ;)
Téma zárolva.
Több
10 éve 8 hónapja #32868 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Életképtelen ember

Gergoo írta: Ne haragudj, nem keveset vagyok a neten de nekem nem úgy tűnik, hogy az átlag az lenne, hogy bármiben megakad és akkor annyit tenne a német, hogy telispammeli az internetet "segítségért" szemben a magyarral.
Minden így kezdődik, nagy elhatározás majd spam, és persze a legtermészetesebb, hogyha már olyan ügyesen megtalálta az online közösségeket (ahol hangsúlyozom ONLINE segítséget, tanácsokat adnak, tapasztalatokat cserélnek az emberek), hogy biztos teli van unatkozó, milliárdos szamaritánusokkal is akik alig várják, hogy telefon és benzinpénzért ügyintézhessenek vadidegeneknek. Pffff

Mindenki oda "spammel" ahova tud. Nemet Nemetorszagban itthon van. Minek menjen magyar forumokra:)? Egyebkent k. mennek forumokra siramolni, tele vannak hulye ertekelos lapokkal, kepesek 2 A4es oldalt telesirni, ha 2mm-el kisebb volt a szalami a pizzan.:)
A szagszervezetes peldam a nemet munkaerorol szolt.
Téma zárolva.