Magán betegbiztosítás

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 hónapja #2915 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Magán betegbiztosítás

Szia Laszlo!

Havi 100-140 Euros betegbiztositasnak en is örülnek. Megadod, hol talalok ilyet? Es mit fizet, mennyi az önresz?

köszönöm:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • mirage
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 hónapja #2916 Írta: mirage
mirage válaszolt a következő témában: Magán betegbiztosítás

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 hónapja #2917 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Magán betegbiztosítás

Köszönöm. Megneztem....csak en nem talalok benne olyan olcsot vagy rosszul keresem?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 hónapja #2981 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Magán betegbiztosítás

Szia Athena!

Tisztaztuk az Eu kartya es az E106 kerdeset.
Megkerdeztük a KV(Kassenärztliche Vereinigung) Thüringent. Azert ezt, mert en itt elek, itt tudom megkerdezni. De esetleg meg lehet kerdezni a BundesKV-t (KBV) is, ha kerdes van meg.
Szoval: az EU kartya jogosit a sürgössegi ellatasra.
E 106-t lehet igenyelni a sajat Tb-nel, ha Magyarorszagon biztositva van, Magyarorszagon. Kell nemet lakcim hozza, es meghatarozott ideig (nem hatarozatlan ideig) valo itt tartozkodas. A papirral a nemet Kassahoz kell menni, barmelyik Gesetliche kassahoz, de az AOK-t ajanljak. Ott kap egy biztositasi kartyat (amig az nincs, egy papirt, hogy biztositva van). Ez ugyanugy ervenyes minden ellatasra, mint annak, aki itt van biztositva. Tehat nem a magyar ellatas szerint, hanem az itteni szerint mindenre jogosult. Az orvoshoz a biztositasi kartyaval megy, az orvos nem is tudja, hogy ö hogyan van biztositva. Azert hangsulyozom, hogy nem a magyar ellatast kapja, mert en tudok olyan ellatast, ami itt jar, de Magyarorszagon nem.
szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #2982 Írta: amandaa
amandaa válaszolt a következő témában: Magán betegbiztosítás

Szia Laszlo!
Éedekelne a betegbiztositás hol lehet kötni olcson . Én kérdeztem egypárat de mind 3-400€ havi volt igaz 50 év vagyok . A 106-osnak egy ismerösöm járt utána a magyarnem ad addig mig itt nem adnakpapirt itt meg nem is ismerik ennyit tudok rola. Igy én már nem is kezdtem el az utána járást. De viszont itt kell kötnöm Vállakozoit Ha tudsz valami jót azt megköszönöm
Amandaa

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 hónapja #2996 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Magán betegbiztosítás

Szia Amanda!

En nem tudom, hogyan ad a magyar E 106-t, de azt biztosan tudom, mert nehany napja kerdeztük meg. Az mas kerdes., hogy hetekig hivtuk öket, mire elertük. Erdemes az AOK-t megkerdezni, az eleg nagy kassa.
Az E 106 csak hatarozott idejü itt tartozkodas eseten jo, barmeddig nem.

szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!