Ha nem fizetik ki a munkavállalót

Több
12 éve 3 hete #18022 Írta: Eccsike
Eccsike válaszolt a következő témában: Ha nem fizetik ki a munkavállalót

Köszönöm a válaszod.
Üzletlánc üzleteiben kell számolgatnia a polcokon lévő termékeket. Ennyi. Hogy miért azt nem értem teljesen. Mo-n ilyenről én sem hallottam. A leltárt az üzlethálózat kiadja egy külsős cégnek, de csak a polcokon lévő termékeket számolják. ???

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 3 hete #18026 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Ha nem fizetik ki a munkavállalót

Eccsike írta: Köszönöm a válaszod. Üzletlánc üzleteiben kell számolgatnia a polcokon lévő termékeket. Ennyi. Hogy miért azt nem értem teljesen. Mo-n ilyenről én sem hallottam. A leltárt az üzlethálózat kiadja egy külsős cégnek, de csak a polcokon lévő termékeket számolják. ???

Nos, ezt viszont én értem! Elvileg minden a computerben van. Itt a BRD-ben nem látsz soha olyat, hogy ha egy bolt leltároz akkor bezár: "Leltár miatt zárva!" NINCS! A leltárt a folyamatos üzem mellett csinálják.** A raktárkészlet s bevétel és a polcokon levő árúk viszonya (különbsége) adja a végső leltári eredményt!
Azért kell valószinű a polcokon külön valakinek összeszámolni a dolgokat,
hogy gyorsan menjen! Azért ez nekem nem tűnik "leltáros" foglalkozásnak.....


** Sőt, a múlt hónapban az itt levő REAL komplexumot úgy építették át, hogy közben ment az eladás. Előbb az egyik felét kerítették el (belül) aztán a másik felét, de minden nap reggel 7-22 óráig folyamatosan üzemelt, s csak egy táblán kértek elnézést a vásáróltól az esetleges kiszűrődő zajért, ami a paraván mögül jött!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hete #18057 Írta: Eccsike
Eccsike válaszolt a következő témában: Ha nem fizetik ki a munkavállalót

Na most már nagy gáz van a cégnél!!! Új munkaszerződést akarnak velük aláíratni visszamenőleg. Miszerint már 04.01-től 400Eur vagy (7 eur/óra) a fizetésük. És munkát sem adnak, már 2 napja nem dolgoznak. Hova forduljanak ebben az esetben? Van valami szervezet? Tudsz ebben segíteni?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 3 hete #18084 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Ha nem fizetik ki a munkavállalót

Eccsike írta: Na most már nagy gáz van a cégnél!!! Új munkaszerződést akarnak velük aláíratni visszamenőleg. Miszerint már 04.01-től 400Eur vagy (7 eur/óra) a fizetésük. És munkát sem adnak, már 2 napja nem dolgoznak. Hova forduljanak ebben az esetben? Van valami szervezet? Tudsz ebben segíteni?

Igen!
Azonnal másik munkahelyet keresni: interneten, munkaügyi hivatalokban, munkaerőközvetitőknél!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hete - 12 éve 2 hete #18429 Írta: zoemilo
zoemilo válaszolt a következő témában: Ha nem fizetik ki a munkavállalót

Üdv.
Segítséget szeretnék kérni!Magyar céggel dolgoztam kint Németországban és sajnos nem fizettek ki.
Meg tudná mondani valaki közületek, hogy melyik hatóságnál lehetne bejelentést tenni a cég ellen?
Előre is köszi..

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hete #18437 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Ha nem fizetik ki a munkavállalót

zoemilo írta: Üdv.
Segítséget szeretnék kérni!Magyar céggel dolgoztam kint Németországban és sajnos nem fizettek ki.
Meg tudná mondani valaki közületek, hogy melyik hatóságnál lehetne bejelentést tenni a cég ellen?
Előre is köszi..

Ahol a szerzödést aláirtad. Te is magyar vagy, a cég is, akkor pereld MO-on.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!