Mobilinternet Németországban

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 2 hete #18402 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Maya írta: 1./ Az enyémre rá van telepítve a Duden Universal Wörterbuch, ami könyvalakban kb 3 kilót nyom.
2./ Én is állandóan úton vagyok, kikapcsolódást jelent benneteket is olvasgatni!

1./ Ehez nem kell online kütyü!

2./ Elismerem! Ez egy valóban nyomós indok!
;)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Maya
  • Maya profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • "A kerekerdő szélén őrzöm a szivárványt"
Több
12 éve 2 hete #18415 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Igen Decotext,
de ahhoz, hogy a Dudenhez hozzájusson valaki, ahhoz a legegyszerűbb mód az Android Marketből kikeresni, és letölteni. Az okostelefon témához mindenképpen kapcsolódik. :silly:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #19786 Írta: blaci1988
blaci1988 válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Hello.Németországri internetről szeretnék érdekldőni.
Van egy vodafonos mobile internetem,és egy Aldi talk-os
Aldisat még nem sikerült elindítanom azt ugye először regisztrálni kell?
Még a feltöltéséről kérdeznék azt hogy kell?Veszel az üzletben ,megkapod a kódot azt mit kell felhívni vagy hogyan kell csinálni?Köszönöm

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #19807 Írta: laolaj
laolaj válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

blaci1988 írta: Hello.Németországri internetről szeretnék érdekldőni.
Van egy vodafonos mobile internetem,és egy Aldi talk-os
Aldisat még nem sikerült elindítanom azt ugye először regisztrálni kell?
Még a feltöltéséről kérdeznék azt hogy kell?Veszel az üzletben ,megkapod a kódot azt mit kell felhívni vagy hogyan kell csinálni?Köszönöm


Szia blaci.

Az emlékeim nem csalnak és az O.tel.o és O2 esetében is így van meg azt hiszem a Lidlnél is.
Megveszed a feltöltést, feltöltöd azon a programon keresztül amit feltelepítesz az eszközről, és a feltöltés után aktiválod a csomagot.
Magát a számot aktiválni egy regisztráció során tudod amit ugyan csak online megtudod tenni. Ebben az esetben egy kicsiny időt kell várnod és már mehetsz is szörfölni. :)

kérdés van tedd fel.
Üdv.
L.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #19830 Írta: joe80
joe80 válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

vásároltam egy aldis netet németországban amin volt10€ jóváírás sikerült regisztrálnom a kártyát rá töltöttem még 15€ mert 30 napos netet szeretem volna rá csatlakoztam a netre kb egy órán keresztül kiválóan müködöt azóta semmi nézem a kontót 0€ . lehet hogy az a gond hoy az osztrák határ mellet vagyok és utólag ha visszaemlékszem a hálózatnál azt írta ki one 3G . talán romigltam és azért vette le a pénz mert azóta nem tudok rá menni arra a hálózatra azt írja ki hogy error 619 és ráadásul szerintem 24 órás aktiválás van rajta .kérem segítsetek ha tudtok mert holnap megyek vissza és meg vagyok halva net nélkül előre is köszi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 11 hónapja #19831 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

joe80 írta: vásároltam egy aldis netet németországban amin volt10€ jóváírás sikerült regisztrálnom a kártyát rá töltöttem még 15€ mert 30 napos netet szeretem volna rá csatlakoztam a netre kb egy órán keresztül kiválóan müködöt azóta semmi nézem a kontót 0€ . lehet hogy az a gond hoy az osztrák határ mellet vagyok és utólag ha visszaemlékszem a hálózatnál azt írta ki one 3G . talán romigltam és azért vette le a pénz mert azóta nem tudok rá menni arra a hálózatra azt írja ki hogy error 619 és ráadásul szerintem 24 órás aktiválás van rajta .kérem segítsetek ha tudtok mert holnap megyek vissza és meg vagyok halva net nélkül előre is köszi

Minden variáció lehetséges. Jobb a szerződéses kütyü! Nekem a német mobilon a magyar raoming majdnem 60 euró lett volna, pár perces internetes szöszmösz után. Szerencsémre a német szolgáltató rosszul csinálta a szerződést, így mindent átvállalt, de a költségek, a protokoll alapján otthon (Mo.-on) képződtek! Ezek még mindig nem tartják be az EU's előírásokat! Most olyan szerődésem van, amivel heti 7,50€ az internet egész Európában, akár hol vagyok! Nálad valószínű az osztrák szivta le a lét!
UI: igaz a mobil telefonomon (SAMSUNG) nem valami nyerő
a net mert nagyító kell hozzá. Csak végső esetben használjuk.

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!