Mobilinternet Németországban

Több
11 éve 11 hónapja #19912 Írta: Juditka
Juditka válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Mindenképp telefonon keresztül aktiváld, és ne online.
Online aktiválásnál nekünk Monatsflatot írt, közben pedig 24 órás volt. :(

Mi nem egyszer és nem kétszer jártuk már így, de azért online aktiválás után is, ha használod a netet, néhány perc után kiderül az egyenlegből.

Judit :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 11 hónapja #19915 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

mahlzeit írta: Ha mar 2 telefon van ott mar van tarskedvezmeny, vagy mar akar flotta. Ezeket rate-eket nem az egyeni elofizetoi szerzodesekhez kell hasonlitani. HA valaki ilyet akar, akkor ra kell kerdezni, hogy mit ajanl a tobbi szolgaltato is..

Na, ez lehet, megmondom őszintén nem foglalkozat. A nejem csinálta. Ő vette nekem ajándéka a mobilt is (samsung kütyü) Azt is tudom, hogy mindkét mobilon benne van száz perc az árban. (összesen 200 perc)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #20003 Írta: joe80
joe80 válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

köszönöm a jó tanácsokat sikerült összehoznom müködik is csak szerintem a lefedetségel baj van mertgprs jel jön és oyan lassú mint egy terhes csiga. Neked milyen jel jön?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #20018 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

joe80 írta: köszönöm a jó tanácsokat sikerült összehoznom müködik is csak szerintem a lefedetségel baj van mertgprs jel jön és oyan lassú mint egy terhes csiga. Neked milyen jel jön?

A sebesség attol is függ hányan vannak abban a cellában. Testvériesen osztoztok a kapacitáson.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #20022 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Attila_BRD írta:

joe80 írta: köszönöm a jó tanácsokat sikerült összehoznom müködik is csak szerintem a lefedetségel baj van mertgprs jel jön és oyan lassú mint egy terhes csiga. Neked milyen jel jön?

A sebesség attol is függ hányan vannak abban a cellában. Testvériesen osztoztok a kapacitáson.

Ezert szoktam mondani, hogy mobil netet nem ugy veszunk, mint tejet a boltban. Le a polcrol.:) Hanem elobb megnezzuk a lefedettseget, megkerdezzuk a szolgaltatot.
GPRS/EDGE az bizony a terhes csiga tempo lesz igyis ugyis..

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #20026 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

mahlzeit írta:

Attila_BRD írta:

joe80 írta: köszönöm a jó tanácsokat sikerült összehoznom müködik is csak szerintem a lefedetségel baj van mertgprs jel jön és oyan lassú mint egy terhes csiga. Neked milyen jel jön?

A sebesség attol is függ hányan vannak abban a cellában. Testvériesen osztoztok a kapacitáson.

Ezert szoktam mondani, hogy mobil netet nem ugy veszunk, mint tejet a boltban. Le a polcrol.:) Hanem elobb megnezzuk a lefedettseget, megkerdezzuk a szolgaltatot.
GPRS/EDGE az bizony a terhes csiga tempo lesz igyis ugyis..

Az LTE most 2-3 évig relativ gyors lesz, aztán az is bedugul.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!