Mobilinternet Németországban

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 9 hónapja #21240 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

avaya írta: Szia!Köszönöm a válaszaidat, mer valóban hatalmas segítséget jelent. Online próbáltam megrendelni (vagy legalábbis elkezdeni, hogy mégis milyen adatokat kér) ahol valóban kért BLZ-t és Kontonummer-t amivel nem is lett volna már így baj, csak sajnos nem fogadta el az adatokat. Abban még tudnál segíteni, hogy ha így rendel, akkor valóban a BLZ az a számlaszámának az első 8 számjegye a Kontonummerhez, a SWIFT kód alapján kiszámolt IBAN szám kerül? Mert így próbáltam de sajnos nem fogadta el. Sajnos személyesen biztos nem tudná megvásárolni, mert a munkabeosztása miatt csak a vasárnapja szabad. Az ajánlatuk egyébként jó csak sikerüljön megrendelni. Köszönöm!

A megoldás egyszerü. Csak németországi számla jó! Ehez nem kell IBAN vagy SWIFT mert nem EU utalás , hanem belföldi! A számlaszámod a bankkártyád elején van (rendszerint a baloldalon, mert a jobboldalon a kártya szám van) A "bankleitzahl" (banki irányitószám) 8 jegyü és a hátulján található! 2x3 és 2 szám. Piros nyil!


DCT
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: avaya

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #21241 Írta: avaya
avaya válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Szia!

Akkor az online megrendelés tárgytalan, mert csak magyar számlája és kártyája van. De a személyes változatot majd megpróbálja valahogy összehozni. Még egy utolsó kérdéssel fordulnék hozzád. A honlapon hol találom meg, hogy személyesen hol intézhető a vásárlás?

Nagyon köszönöm!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #21242 Írta: avaya
avaya válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Kedves DECOTEXT!

Megtaláltam a keresőt és sajnos a közelben sehol nincs üzletük az online megrendelés meg ugy egyenlőre bukott dolog. De nagyon értékelem a segítőkészséged.

Szép napot!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 9 hónapja #21243 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Attol tartok, ha nincs nemet bankszamla, akkor elöfizeteses nem fog menni, mert altalabna a szamlarol vonjak a dijakat.
szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #21245 Írta: avaya
avaya válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Igen, Decotexttel folytatott beszélgetés alapján sok minden kiderült számomra, valószínűleg jobb lenne az az internet amit ajánlott de lehetetlen megvásárolni. Párom szerintem megpróbálja a boltban ahol vette, mert az elején sem működött és segítettek a beállításban. Remélem most is menni fog. És csak reménykedni tudok egyenlőre menni fog a "O2 Loop" nevű internet is. De még mindig elképzelésem sincs mi lehet a baj ami miatt most nem üzemel. :(

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 9 hónapja #21246 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

avaya írta: Szia!Akkor az online megrendelés tárgytalan, mert csak magyar számlája és kártyája van. De a személyes változatot majd megpróbálja valahogy összehozni. Még egy utolsó kérdéssel fordulnék hozzád. A honlapon hol találom meg, hogy személyesen hol intézhető a vásárlás?
Nagyon köszönöm!

Ha magyar számla van akkor csak magyar szolgáltatónál vehetsz csomagot! (Ezexszerint jól tippeltem, mert másképpen érthetetlen volt a dolog.) A német számlához azonban szükségd lesz még német lakásra is! Ez kivedhetö, ha ismeröshöz jelentkezel be. Igy számlát is nyithatsz, csak lé legyen mindig rajta! Külöföldi cég viszont nyithat számlát. Nekem is van egy osztrák "céges" számlám. Senki nem turkalja, s nem kérdezget, ha van elég pénz rajta....
;)

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ernest

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!