Mobilinternet Németországban

Több
11 éve 4 hónapja #27044 Írta: wredox
wredox válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Köszönöm mindenkinek az infót.
Ez így nem túl baráti.
Nah mindegy,alternatívát esetleg tudnátok javasolni?
Én az O2-t néztem még esetleg.

trosztg12345 írta: Szia wredox,

bár nem ismerem az Alditalk-t, de szerintem csak a sebesség csökken 64 kbit/s-ra. De az Aldi oldalán nincs fent leírás?

Szép napot !

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #32506 Írta: baloghlz
baloghlz válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Hali! nemrég jöttem ki Németországba. Nekem az internet a napi kommunikációhoz és Skype-hoz kellene! Melyiket ajánlod? Csak korlátozás nélküli kellene, lehetőleg mobilnet vagy ami most van vezetékes? Tudsz, tudnál segíteni, tanácsot adni? :confused:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #32510 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

baloghlz írta: Hali! nemrég jöttem ki Németországba. Nekem az internet a napi kommunikációhoz és Skype-hoz kellene! Melyiket ajánlod? Csak korlátozás nélküli kellene, lehetőleg mobilnet vagy ami most van vezetékes? Tudsz, tudnál segíteni, tanácsot adni? :confused:

Mobilinternet nincs korlatozas nelkul Nemetorszagban, sima elofizeteskent. Olvass vissza kicsit..

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 9 hónapja #32515 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Természetesen van flatrate a mobil telefonoknál is. Az én szerzödésem a német telekomnál az XS 17.96 €/ hónap az elsö évben utána 19.95/hó, s adtak 1 tapitelefont is. (Samsng III mini > a nejemnek) ! 100 MB-ig gyors ezután csökkent a sebessége, de igy is elég még böven pl. skyape-hoz vagy a yotoube videokhoz. Ráadásul, (mert eddig "iker" használók voltunk az az 2 telefont használtunk 1 szerzödéssel) a dolog telefononként 100 MB mert ezt a regi opciót nem vették el. (Ma már ezt sajnos nem adják) Tehát van flatrate a mobiltelefonra is.
Az más tészta, hogy mi alig használjuk a telefonon az inernetet mert egyszerüen élvezhetetlenül kicsi a felület, ha meg kinagyitod akkor állandóan csak tologatod az oldalakat. Néhány apps viszont bejjött, iránytü, gps, navigation, s pl a "blitzer.de" ami a mobil trafipaxokat is mutatja.....
:chuckle:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #32516 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Nem flatrate-ről volt szó hanem usage limit-ről (Daten Flat) az pedig még a t-mobile-nál is max. 5GB havi 85 juróért (2 év után egy százasért!)
Amúgy, nem csak Németországban hanem sehol a világon nincs limit nélküli mobil internet szerintem.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 9 hónapja #32518 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Gergoo írta: Nem flatrate-ről volt szó hanem usage limit-ről (Daten Flat) az pedig még a t-mobile-nál is max. 5GB havi 85 juróért (2 év után egy százasért!)
Amúgy, nem csak Németországban hanem sehol a világon nincs limit nélküli mobil internet szerintem.


A betett linken minden ellenörizhetö. 100 MB után csak a
sebességet korlátoza a telekom! Nem véletlenül linkeltem
be mert tudtam, hogy lesznek szkeptikusok!!!
:wait: ;)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!