Mobilinternet Németországban

Több
11 éve 9 hónapja #21214 Írta: avaya
avaya válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, mert akadt egy kis problémánk az internettel. Egy 5GB-os csomag került megvásárlásra azt hiszem 20€-ért és 2 napja érkezett egy sms ami szerintem arról szól, hogy az 5GB 0%-a el lett használva. Most egy 105 hibaüzenet van ahol is a DNS szervert nem lehet feloldani. Én úgy tudom, hogy maximum sebesség csökkentés történik ha elhasználod a forgalmi keretet. De nem meg egyáltalán az internet. Valószínűleg újra kellene tölteni? Eddig semmi probléma nem volt 06.12-én lett vásárolva a csomag. Elnézést ha elég kusza de most jelenleg sajnos nem tudom máshol megkérdezni.

Előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #21216 Írta: avaya
avaya válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Sziasztok megint!

Annyi információt sikerült még szereznem, hogy O2 Loop az internet neve, "L" csomag ahol elméletileg 1 hónapnyi korlátlan internetezés 25€-ba kerül. Az oldalon nem találtam viszont sebességkorlátozásra információt. Ma még tudta párom használni most már viszont nem. Az előző levelemben elírtam sajnos és a 80%-ról jött az sms. Aki járt már így kérem segítsen mi lehet a baj.

Köszönöm még egyszer!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 9 hónapja #21217 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

avaya írta: Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni, mert akadt egy kis problémánk az internettel. Egy 5GB-os csomag került megvásárlásra azt hiszem 20€-ért és 2 napja érkezett egy sms ami szerintem arról szól, hogy az 5GB 0%-a el lett használva. Most egy 105 hibaüzenet van ahol is a DNS szervert nem lehet feloldani. Én úgy tudom, hogy maximum sebesség csökkentés történik ha elhasználod a forgalmi keretet. De nem meg egyáltalán az internet. Valószínűleg újra kellene tölteni? Eddig semmi probléma nem volt 06.12-én lett vásárolva a csomag. Elnézést ha elég kusza de most jelenleg sajnos nem tudom máshol megkérdezni.Előre is köszönöm!

Ezrét mondom hogy soha nem vegyetek ilyen "superbilligen" szemetet! Nincs jobb az előfizetéses, szerződéses dolognál! Ha gond van azonnal ott a szolgáltató, van akihez fordulj! Hogy drágább? Hát nézőpont kérdése! Lehet, hogy többet fizetek havonta egy flatrat telefon + internet + Magyarorszá kedvezménnyel, mondjuk 10 - 15 euróval, de ez műxik! A tied 20 euróért nem működik! Akkor most melyik olcsóbb? Te kidobtál 20 eurót semmiért én mondjuk ~40-50-ért 24 órán át 32 ezerrel evezek és gyakorlatilag folyamatsan telefonálhatok....
Nézd az internet tesztet:
http://www.speed.io/result.php?dl=31614&ul=554&pi=64&con=246

Tanácsom, egy szolgáltató! Nálam a kabel Deutschland bevállt! Digitális TV, internet, telefon, minden egy helyen. Ugyan így van egyéként Mo.-on is. A városi TV mindent ad. Ha gond van (az asztalukra tojok) egy helyen van minden és nem is rosszak sem árban sem minőségben! 3. éve nincs gond! A magyar telekomot is verik lazán! S az előnye: nem kell soha rohangászni! Árban meg szuperek! A huszast (itt), azt meg tekintsd adakozásnak!
http://www.kabeldeutschland.de/

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: avaya

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #21219 Írta: avaya
avaya válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Kedves DECOTEXT!

Köszönöm először is a gyors válaszod. Sajnos elég hamar előjött ez a hiba van aki viszont rég ezt a fajta internetet használja és rendben volt, ezért is ezt ajánlották a páromnak is.

Megnéztem a honlapot amit ajánlottál jelenlegi lakcíme alapján illetve amit találtam az 19.99€/hó lenne. Ezt ha jól gondolom megrendeli és kiszállítják az eszközt? Vagy személyesen kell intézni? Illetve (előre is elnézést ha nagyon tudatlannak tűnök) a számlaszámot miért kell megadni? Vagy ez egy mindennapos dolog és minden megrendeléshez kérik?

Judit

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 9 hónapja #21225 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

avaya írta: Kedves DECOTEXT!Köszönöm először is a gyors válaszod. Sajnos elég hamar előjött ez a hiba van aki viszont rég ezt a fajta internetet használja és rendben volt, ezért is ezt ajánlották a páromnak is. Megnéztem a honlapot amit ajánlottál jelenlegi lakcíme alapján illetve amit találtam az 19.99€/hó lenne. Ezt ha jól gondolom megrendeli és kiszállítják az eszközt? Vagy személyesen kell intézni? Illetve (előre is elnézést ha nagyon tudatlannak tűnök) a számlaszámot miért kell megadni? Vagy ez egy mindennapos dolog és minden megrendeléshez kérik? Judit

Kedves Judit! Itt a BRD-ben gyakorlatilag minden magad kell, hogy intézz az elején!! (Még azt az előbb be sem írtam, hogy a nejem ugyan ennél a szolgáltatónál, csinált egy smartfonos (samsung kütyü) mobilos internetes, faltrate szerződést ami még Mo.-on is jól műxik (flat) és ott kb. 5 eurós heti dijjal megy. (Ezt természetesen csak nagy szükségben használom, mert otthon van a kéróban szerződéses, a városi TV-vel....)

Szóval, itt bemész az első legközelebbi boltjukba és ott azonnal intézkernek! Attól függ, hogy mi kérsz és milyen opcikkal, úgy lesz aktiv 1-2 napon belül! Nekünk a kábelesek annak idején maguk intézetek minden, hogy még a számomat is áthozták a német telekomtól, de ez hosszabb ideig ment, mert sajnos felmondási idő volt a német telekomnál!


UI: online is lehetséges, de akkor valószinű hogy számlaszám kell, vagy VISA hitelkártya!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: avaya

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #21234 Írta: avaya
avaya válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Szia!

Köszönöm a válaszaidat, mer valóban hatalmas segítséget jelent. Online próbáltam megrendelni (vagy legalábbis elkezdeni, hogy mégis milyen adatokat kér) ahol valóban kért BLZ-t és Kontonummer-t amivel nem is lett volna már így baj, csak sajnos nem fogadta el az adatokat. Abban még tudnál segíteni, hogy ha így rendel, akkor valóban a BLZ az a számlaszámának az első 8 számjegye a Kontonummerhez, a SWIFT kód alapján kiszámolt IBAN szám kerül? Mert így próbáltam de sajnos nem fogadta el. Sajnos személyesen biztos nem tudná megvásárolni, mert a munkabeosztása miatt csak a vasárnapja szabad. Az ajánlatuk egyébként jó csak sikerüljön megrendelni.

Köszönöm!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!