Mobilinternet Németországban

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 11 hónapja #19835 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Decotext, ez a heti 7,50.-es net engem is erdekelne
Megadod a kondiciokat?
szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #19852 Írta: szamitimi
szamitimi válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Szia Decotext!
Kérhetném én is ennek a 7,50.es előfizetésnek az elérhetőségét?
Köszi!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 11 hónapja #19855 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

szamitimi írta: Szia Decotext! Kérhetném én is ennek a 7,50.es előfizetésnek az elérhetőségét?Köszi!

Nekem D1 Telekom van. Két mobil telefon és két telefonszám, de egy szerződés. Maga a komplett szerődés drágább, mert a nejemé is benne van. Az internet flatrate nekem ennyi. Hogy ezt Te külön (csak ezt) ennyiért kapod azt érdeklődd meg! Az sem mindegy hogy mióta vagy kuncsaft! A 2 mobilhoz van nekünk egy magyarországi kiegészítés is, hogy oda olcsóbb legyen innen a telefonhivás! Egy országot a hálozati telefonnál is lehetett választani de az nálam Kábel Deutschland. Na, bogozd ki!
:laugh:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #19856 Írta: szamitimi
szamitimi válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Köszönöm Decotext! :D Rajta vagyok:))!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #19883 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

DECOTEXT írta:

szamitimi írta: Szia Decotext! Kérhetném én is ennek a 7,50.es előfizetésnek az elérhetőségét?Köszi!

Nekem D1 Telekom van. Két mobil telefon és két telefonszám, de egy szerződés. Maga a komplett szerődés drágább, mert a nejemé is benne van. Az internet flatrate nekem ennyi. Hogy ezt Te külön (csak ezt) ennyiért kapod azt érdeklődd meg! Az sem mindegy hogy mióta vagy kuncsaft! A 2 mobilhoz van nekünk egy magyarországi kiegészítés is, hogy oda olcsóbb legyen innen a telefonhivás! Egy országot a hálozati telefonnál is lehetett választani de az nálam Kábel Deutschland. Na, bogozd ki!
:laugh:

Ha mar 2 telefon van ott mar van tarskedvezmeny, vagy mar akar flotta. Ezeket rate-eket nem az egyeni elofizetoi szerzodesekhez kell hasonlitani. HA valaki ilyet akar, akkor ra kell kerdezni, hogy mit ajanl a tobbi szolgaltato is..

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja - 11 éve 11 hónapja #19887 Írta: kormi33
kormi33 válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Üdv Joe,
http://blog.stefan-macke.com/2009/06/30/fehler-619-bei-einwahl-ueber-das-dfue-netzwerk-vor-windows-anmeldung/
Talán ez segít,nézd át. Miután regeltél és feltöltötted,beállítottad a monatsflat opciót? Mert ha Tagesflat-en hagytad,amin alapvetően mindig áll a piszok:) akkor hello 15€.:(
Nekem a 2 opció közötti váltás is csak úgy működött,ha a standard-on keresztül léptem át.
Üdv.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!