5 napos rendszám

Több
10 éve 8 hónapja #33167 Írta: Athena1985
Athena1985 válaszolt a következő témában: 5 napos rendszám

"Allerdings existiert innerhalb der EU-Mitgliedstaaten seit 2007 eine Anerkennungspflicht für das deutsche Kurzzeitkennzeichen."
Ez a mondat a lényeg: Mindenesetre érvényes/él az EU tagországokon belül 2007 óta az elismerési kötelezettsége a német Kurzzeitkennzeichen-nek (hogy ez hogy lehet szépen fordítani???)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #33325 Írta: torres18
torres18 válaszolt a következő témában: 5 napos rendszám

Nos, megvan a magyar ügyintézés is, tanulságok:
műszaki honosítása 8000ft, nem kell újra műszakiztatni az autót Mo-n, így nem 16500ft a műszaki a kpm-nél, plusz nem kellett így kifizetnem az első forgalomba helyezés költségét sem, ami 22500ft lett volna
ha kereskedőtől vásárolsz itt autót, SZÁMLA!!!, neh elfelejtsd, mert szívás lesz, és persze 2nyelvű EREDETI adásvételi, nem másolat, de talán ezt már mindenki tudja
okmányirodában csak annyi volt, h ugye nem kell megfizetni újra a vagyonszerzési illetéket (köbcentinként x forint), mert ezt tartalmazza a regadó, de talán már ezt is sokan tudják, valószínűleg mindenki, plusz le kellett adnom a német ideiglenes rendszámomat, amin kicsit meglepődtem, de ha nyilatkoztam volna, h pl traileren hoztam be az autót, akkor azt sem kellett volna, habár nagy szükségem nincs rá, csak elraktam volna emlékbe:)

Szóval mindent együttvéve MO-n minden rendben ment, 1-2 fennakadás volt, pl vámhivatalban sokat kellett várni a regadóra, de amúgy ment minden rendben. a sárga-piros rendszámról meg csak annyit, h most kifejezetten figyeltem, h milyen autók szaladgálnak osztrákoknál, és magyarban (tehát melyikkel hordják be az autókat), és volt ez is, az is, szóval, ki-ki döntse el melyiket választja, de következőt biztosan sárgával viszem:)))
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!