5 napos rendszám

Több
10 éve 8 hónapja #32738 Írta: torres18
torres18 válaszolt a következő témában: 5 napos rendszám

És azt esetleg nem tudod, tudjátok, ha esetleg megcsináltatom itt a tüv vizsgát, és hazaviszem a gépet (ami amúgy egyben van, nem egy halom szemétről beszélünk, csak szimplán lejárt róla a tüv) , akkor 8000ft-ért lehet "magyarítani", mert erről is hallottam pro-és kontra?!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #32740 Írta: torres18
torres18 válaszolt a következő témában: 5 napos rendszám

kfz írta: Szia!

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

A sárga 36,60 öt napra a piros 64,95 harminc napra .....nincs tízezer Ft a különbség, a bírság viszont itthon is több mint 50.000 Ft ha lejárt :clap:


ezt nagyon köszönöm ezt a piros rendszámos dolgot, de azt írja ez az oldal, h amit te is írtál 64,95 darabja, az most mire vonatkozik, mert ugye egy autóra 2darab kell:) vagy ezt, h érti, h pro Stück?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #32744 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: 5 napos rendszám

torres18 írta:
ezt nagyon köszönöm ezt a piros rendszámos dolgot, de azt írja ez az oldal, h amit te is írtál 64,95 darabja, az most mire vonatkozik, mert ugye egy autóra 2darab kell:) vagy ezt, h érti, h pro Stück?


A német TÜV elvileg keményebb mint a hazai maszatolás,de hogy az uniós ajánlást ez esetben átvettük e (??) mármint, hogy az EU-s műszakit el kell mindenütt fogadni, nem tudom. Okmányirodában meg hatósági műszaki vizsgás helyeken érdeklődj telefonon. Ezt nem tudom sajnos.
A rendszám természetesen 2db-ra értendő, mivel egy sorozatszámot nem lehet kétszer eladni. A motorkerékpárra , utánfutóra 1 db jár a személyautóra meg naná, hogy kettő. De mondom...már pár éve nem hoztam semmit így akár az ellenkezője is igaz lehet :hyper:

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #32745 Írta: torres18
torres18 válaszolt a következő témában: 5 napos rendszám

kfz írta:

torres18 írta:
ezt nagyon köszönöm ezt a piros rendszámos dolgot, de azt írja ez az oldal, h amit te is írtál 64,95 darabja, az most mire vonatkozik, mert ugye egy autóra 2darab kell:) vagy ezt, h érti, h pro Stück?


A német TÜV elvileg keményebb mint a hazai maszatolás,de hogy az uniós ajánlást ez esetben átvettük e (??) mármint, hogy az EU-s műszakit el kell mindenütt fogadni, nem tudom. Okmányirodában meg hatósági műszaki vizsgás helyeken érdeklődj telefonon. Ezt nem tudom sajnos.
A rendszám természetesen 2db-ra értendő, mivel egy sorozatszámot nem lehet kétszer eladni. A motorkerékpárra , utánfutóra 1 db jár a személyautóra meg naná, hogy kettő. De mondom...már pár éve nem hoztam semmit így akár az ellenkezője is igaz lehet :hyper:


rendben, köszönök mindent, főleg ezt a piros rendszámos dolgot, ha meglesz a dolog megírom h ment, és mi mennyibe volt:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 8 hónapja #32747 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: 5 napos rendszám

kfz írta:

DECOTEXT írta: Mindenképpen le kell müszakiztatni.


Mindenképpen nem...hacsak nem változott a módi. Volt valami ideiglenes vizsga....mint itthon....azt dobták rá vagy a rendszámosnál, vagy egy TÜV állomáson. Persze mindenképp TÜV-ös volt a papír, de nem egy komplett HU volt az tuti. Ha változott a helyzet akkor bocs

;)

A nagy helyzet az az, hogy tök mindegy, hogy a TÜV menyire nézi át, ha kiad egy ilyen ideiglenes HU-t, akkor az érvényes. Erre utaltam hogy egy ilyen kell (legalább)! Ebben az esetben ugyanis a "labda" a TÜV-é és az új tulaj viheti legálisan a kocsit közuton, saját gumikon! Legtöbbször ilyen esetben sok minden felett szemethúnynak, ha a fék és legalább a gumik jók! Szivesen küldik a romokat külföldre! (Egyébként, tudtommal nem sárga kell neki, hanem kiviteli piros, korlátozott idejü.)
:chuckle:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Ravi79
  • Látogató
  • Látogató
10 éve 8 hónapja #32751 Írta: Ravi79
Ravi79 válaszolt a következő témában: 5 napos rendszám

Műszaki nélkül hogy akarsz vele menni? Vagy bízol a jó szerencsében, hogy nem találkozol rendőrökkel? Mindenféleképpen itt kell leműszakiztatni, vagy Tréller.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!