Sebességhatárok Németországban

Több
12 éve 1 hete #19092 Írta: Hiszti
Hiszti válaszolt a következő témában: Sebességhatárok Németországban

van benne, csak nem volt bekapcsolva...peh

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 1 hete #19094 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Sebességhatárok Németországban

Gergoo írta: Érdemes navigációt tartani a kocsikban. Akár ismered az utat, akár nem, figyelmeztet ha túl lépnéd a megengedett sebességet! ;)


Sőt! A Navigon 70 plusban van egy trafipax figyelmeztető. 2 évig havi update-el. Otthon Mo. is csodákra képes! Még a lámpákban eldugott kütyükre is jó!
2 év után 20 euró újabb 2 évere. Nekem már több 100 eurót megtakarított!
:P :P
Mióta meg van, a "sógornál" egyszer nem fényképeztek! Sajnos az enyém csak a fix
trafipaxot ügyeli havi frissitéssel. Van mobilra is de az drágább....(GPS kordinátákkal műxik.)

Vigyázat, használata illegális. Ha megcsípnek elveszik és 3 pont Flensburgban!

Ez e:

DCT
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 1 hete #19099 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Sebességhatárok Németországban

A Navigacio csak akkor jo, ha valoban mutatja a sebesseghatarokat. Ami fix, azt mutatja, de ha valahol tegnapelött kitesznek egy tablat, azt bizony nem. El tudom kepzelni, hogy egy ismeretlen szakaszon sötetben esetleg nem veszi eszre a tablat....
Ez nem mentseg, de elkepzelhetö

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hete #19102 Írta: Hiszti
Hiszti válaszolt a következő témában: Sebességhatárok Németországban

Ez egy olyan szakasz volt, hogy lejöttem az autópályáról rögtön egy főútra kanyarodtam. Mivel főút és forgalom se volt éjszaka mentem mint a hülye, minél hamarabb haza szerettem volna érni. Egyszer csak világosság lett :((( :) Tulajdonképpen nem is értem ezt a korlátozást...megszokott 70-es 80 as tábla főúton de 50!?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hete #19104 Írta: Hiszti
Hiszti válaszolt a következő témában: Sebességhatárok Németországban

Valaki nem tudja ennek az átfutási idejét? Kb. mennyi idő után várható a bünti? Egyik kollegámat még tavaly elcsípték piros lámpánál, de abból nem lett semmi, pedig jó nagyot villant az is...várta a papírt de nem jött...lehetséges ez?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 6 napja #19107 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Sebességhatárok Németországban

Hiszti írta: Valaki nem tudja ennek az átfutási idejét? Kb. mennyi idő után várható a bünti? Egyik kollegámat még tavaly elcsípték piros lámpánál, de abból nem lett semmi, pedig jó nagyot villant az is...várta a papírt de nem jött...lehetséges ez?

Max. 3 hónap! Ha ez alatt nem érkezik, akkor a törvény szerint elévültnek számít, vagy csak olyan kevéssel létted túl a megengedett sebességet, hogy a tolerancia levonáasa után a megengedett érték jön ki!! Nem a kézbesítési dátum, hanem a levélben a kiállítási dátum számít! Nekem 2,5 hónap után küldte annak idején az osztrák.....

PL: mondjuk 50 a megengedett, 55-el mentél. Éppen hogy kiold a trafipax, +5 Kmh-nál,
levonják a mérési toleranciát és kb. 50 vagy 51 lesz! Akkor nem küldik ki!

(Ezek itt csak szemléltető értékek!)

Esetedben azonban a dolog, egyértelműnek látszik! ;)
Imádkozz, hogy csak villantott és a többi része defekt volt! Mosolyogtál? Én mindig
reklamálni szoktam, hogy ennyiért már igazán küldhettek volna jobb képet is!
:woohoo:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!