Sebességhatárok Németországban

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 5 napja #19182 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Sebességhatárok Németországban

mahlzeit írta: Pl. Nemet-Holland hatar Roermond fele. Autopalyan 100as tabla, mellette parhuzamos uton 50km/h es kamera. Az autopalyan visit a gps, hogy 50km/h kamera. Elso reakciobol beletapostam a fekbe. Szerencsere nem koszontek belem hatulrol. Na azota nem foglalkozom ezekkel..

No, és szerinted hány helyen van ilyen megtévesztő figyelmeztetés! A másik, meg az, hogy "nem lépsz bele a fékbe" mert a jó kötyü, az nem akkor figyelmeztet amikor már előtted a trafipax! A Navigon jóval előtte mutatja a monitorán, hogy van valami (kis kaszni piros leddel) Ezen láthatod, hogy a mellékuton, vagy a Te utadod van e. Aztán időben szó is, hogy "Achtung Gefahrenstelle" tehát nem, hogy "Blitz" vagy hasonló! S még mindig van időd a gázt levenni, fék nélkül! Elismerem azonban, hogy 230-nál késve szól a csayóca....de ilyen sebességnél már azt mondja úgy is, hogy "Marha! Itt kellet volna az előbb lefordulni jobbra..."
;) :P :laugh:

UI: A Navigonban a térkép és a trafipax update probláma mentes (online) és nagyon aktuális! Még Krétán is működödött, noha ott a legtöbb trafipax le volt fújva fekete sprével, így még, ha működtek volna is, kép semmiképpen nem volt!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 napja - 12 éve 5 napja #19183 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Sebességhatárok Németországban

DECOTEXT írta: A Navigonban a térkép és a trafipax update probláma mentes (online) és nagyon aktuális!

Ez így van! Ebben le is alázza az iGO-t ahol a szoftver és térkp ugyan elso osztalyú de a frissites es az ugyfelhez valo viszonyulas NULLA.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 napja #19185 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Sebességhatárok Németországban

mahlzeit írta: HA viszont mar szoba kerult, kivancsi lennek, IGO-hoz milyen ertelmes PNA hasznalhato. IGO ugye csak sw-t gyart. TMC kellene a hw-hez.. Otlet?:) VAgy ez mar reklam lenne?

Nem nagyon licence-elik az iGO-t mert igy vagy ugy barmire ralehet tenni az okositott verziot. :laugh:
Egy :laugh: smerosomnek ilyen van, igaz nem pontosan ez a tipus de nagyon elegedett vele:
http://mgsm.hu/gps/GPS/6/Prestigio/1000241/PRESTIGIO_GeoVision_5500B_FM_transzmitter_+_iGo_Pri_Navigacios_PNA_keszulek/1109391/show_model
Ám amit fentebb irtam az komoly, nehany honap boldog hasznalat utan jon a bosszankodas.
A Navigon is jó vas, a szoftver mar tronkovetelo es az online update pedig kifogastalan, en is csak ajanlani tudom. Androidra, iphone-ra és windows mobilra is mar bagoert kapható a szoftver. Az iGO-t fellehet dobni okosban Androidra, így ha uj terkep van, 1 licence file es 1 map file felulirasa utan mar kesz is a friss navi. :) Megmondom oszinten, meg is erdemlik mert agy nelkul csinaljak, az tuti. :laugh:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 5 napja #19190 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Sebességhatárok Németországban

Gergoo írta:

DECOTEXT írta: A Navigonban a térkép és a trafipax update probláma mentes (online) és nagyon aktuális!

Ez így van! Ebben le is alázza az iGO-t. A szoftver és térkp ugyan elso osztalyú de a frissites es az ugyfelhez valo viszonyulas NULLA.

Ezzel nem értek egyet! Én bedugom az USB-re, startol azonnal a "NAVIGON Frash". Csak kikeresem ami kell és máris jön! Jó, eltart egy darabig annak ellenére, hogy 32 ezres a netem, de ez a server miatt van ahonnan jön. Még "System Sicherung" is van amivel menthetsz mindenedet! Én regisztráltam is, igy még mailt is küldenek, ha van új software vagy akármi! Jó, a "Kundendiest" soha nem igényeltem, így nem tudom megitélni!! Nálam bevállt!

DCT
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 napja #19191 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Sebességhatárok Németországban

DECOTEXT írta: Ezzel nem értek egyet!

Javítottam a szöveget, félreérthető volt, mobilról pötyögtem :) Ugyanarról beszélünk ;) a Navigon nagyon jó 100% az iGO is de csak néhány hónapig. Az első update-nél az iGO nálam kapott max. 20%-ot, kesobb annyit sem. :laugh: A ceg eletkeptelen, ugyfelszolgalat egy nagy nulla, fingjuk nincs ki az ugyfel és ki a szolgaltató és melyik van melyikért. Remélem mihamarabb csodolnek.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 napja #19237 Írta: Magyarblez
Magyarblez válaszolt a következő témában: Sebességhatárok Németországban

Sziasztok!
Otthon 12 000 ft korul lehet mar venni olyan lezerkeresoket, ami erzekeli a lezert, es meg boven van idod lelassitani a megengedettre. Nem blokkol, csak erzekel telepitettet, kezit, mindenfelet...
Elore beszereled az erzekelot, behuzod a kabelt, bedugod a szivargyujtoba es mar csipog is ha erzekel... :D
Ennel tutibb nincs.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!