Sebességhatárok Németországban

Több
11 éve 11 hónapja #19240 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Sebességhatárok Németországban

Gergoo írta:

mahlzeit írta: HA viszont mar szoba kerult, kivancsi lennek, IGO-hoz milyen ertelmes PNA hasznalhato. IGO ugye csak sw-t gyart. TMC kellene a hw-hez.. Otlet?:) VAgy ez mar reklam lenne?

Nem nagyon licence-elik az iGO-t mert igy vagy ugy barmire ralehet tenni az okositott verziot. :laugh:
Egy :laugh: smerosomnek ilyen van, igaz nem pontosan ez a tipus de nagyon elegedett vele:
http://mgsm.hu/gps/GPS/6/Prestigio/1000241/PRESTIGIO_GeoVision_5500B_FM_transzmitter_+_iGo_Pri_Navigacios_PNA_keszulek/1109391/show_model
Ám amit fentebb irtam az komoly, nehany honap boldog hasznalat utan jon a bosszankodas.
A Navigon is jó vas, a szoftver mar tronkovetelo es az online update pedig kifogastalan, en is csak ajanlani tudom. Androidra, iphone-ra és windows mobilra is mar bagoert kapható a szoftver. Az iGO-t fellehet dobni okosban Androidra, így ha uj terkep van, 1 licence file es 1 map file felulirasa utan mar kesz is a friss navi. :) Megmondom oszinten, meg is erdemlik mert agy nelkul csinaljak, az tuti. :laugh:

Akkor tovabbra sincs tutti valasztas:) En a GArmint a lifetime terkepfrissites miatt vettem. Nincs bajom az alapnavigacojaval, bar kezzel szebb terkepmegjelenitest rajzolok mint ez. A frissitesekkel sincs gond. Ellenben a hw az gyenge. Egy madartavlatos kizoomolas evekig tart, lapozas evek. POIk keresese evevtizedek, a sw hasznalata meg ostoba..
Azt hiszem visszasirom a sok evvel ezelotti Mitac Mio-t kihajthato GPS antennaval es egy iGO 2006-al:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 11 hónapja #19246 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Sebességhatárok Németországban

Hat en nem neveznem bagonak a Navigon arat iPhone-ra. Vagy tudtok valamit, amit en nem tudok?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #19247 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Sebességhatárok Németországban

Eva10 írta: Hat en nem neveznem bagonak a Navigon arat iPhone-ra. Vagy tudtok valamit, amit en nem tudok?

7-8 éve még 120-150 eurót pengettem ki egy Destinator nevű programért PDA-ra. Akkor a mai egyik legjobb navi progiert a bolygó legnagyobb "sznob telefonjára" szerintem 50 euró, igenis bagó. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 11 hónapja #19258 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Sebességhatárok Németországban

Gergö, pont az a problema, hogy nem 50, hanem en majdnem 80-ert talaltam magat a programot, es meg a kiegeszitök sem olcsok.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #19271 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Sebességhatárok Németországban

Most sajna nincs lehetőségem ott nézelődni de tuti, hogy 50-től indult a szoftver csomagok ára. Amúgy szerintem 80-100-at simán megér a program, szép, gyors, korrekt térképek, aki sokat autózik, akár ismerős, akár ismeretlen terepen annak megéri és biztos kedvelni fogja.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #19665 Írta: Hiszti
Hiszti válaszolt a következő témában: Sebességhatárok Németországban

nem is kellett sokat várni, kijött a papír...és olyan szerencsés ember vagyok hogy 1km /h-án múlt az egész dolog...mivel lkw-nál 26-30 km/h tól veszik el..és a papír szerint 27-el mentem többel..viszlát jogsi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!