Autószerelés

Több
11 éve 2 hete #30551 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Autószerelés

hat koszi, ezt azt hiszem mar sose tudjuk meg. marmint, h tenyleg rossz volt-e.
remelem mas is tanul majd a tanacsaitokbol, elkerni a rossz alkatreszt! hangsulyozni, h csak azt fizeted ki, amire elozoleg rabolintottal. meg hasonlok.
Tovabbi jo autokazast :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hete #30603 Írta: Miklós
Miklós válaszolt a következő témában: Autószerelés

remelem mas is tanul majd a tanacsaitokbol, elkerni a rossz alkatreszt! hangsulyozni, h csak azt fizeted ki, amire elozoleg rabolintottal. meg hasonlok.

Én meg azt mondom erre, hogy az autószerelés is egy bizalmi szakma, elvégre a körülmények miatt akár az életed is múlhat rajta. Az orvostól sem kérem el a kivágott vakbéldarabot ( pl. ), na jó a fogorvosnál látványosabb a dolog :) :) :)
Egyébként mit kezdjek a kézbeadott cuccal, honnan tudom, hogy az enyém-e, pláne szakszervízben. Meg amúgy is, egy csapágyról látod-érzed a kezedben ha zörög, de mit kezdjek egy gyújtótrafóval? Attól még hogy a kezembe adják, mert kicserélték, korántsem biztos, hogy rossz is volt.
Igazságuk vagyon a tanácsot illetően, de ha át akarnak vágni, át is fognak.

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza
A következő felhasználók mondtak köszönetet: prosperus, Emilio33

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hete #30622 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Autószerelés

hat ja, ez is igaz.
mindenesetre en legkozelebb kikotom, hogy mielott barmit javitanak, legyenek szivesek konzultalni velem is. Ez nekem annyira termeszetes, ezert nem szoltunk kulon. Es ha esetleg elore megemlitjuk, h elvinnenk a rossz alkatreszeket (nem kell nekem, nem azert mondjuk), akkor talan kevesbe jut eszukbe meg jo alkatrszt cserelni. vegulis nem tudjak nem tudom-e utolag megvizsgalni. De a fontosabb lecke a kommunikacio :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!