Munkaerőközvetítő nélkül

Több
12 éve 3 hónapja #13635 Írta: szemydavis21
Munkaerőközvetítő nélkül téma létrehozva szemydavis21 által

Sziasztok!

Sajnos az állásközvetítős hirdetések nekem nem jöttek össze,vagy 50-re jelentkeztem,de 3 helyről jeleztek vissza abból egy ki is"közvetített"volna,csak tegnap olyan okból kifolyólag hogy közben találtak helyben alkalmas embert visszautasítottak.
Tudnátok ötleteket adni hogy hol milyen cégeket keressek akik személyesen keresnek alkalmazottat?
Esetleg cégnevek,vagy szakmai lapok,vagy nem is tudom,de én csak közvetítős álláshirdetéseket találok.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hónapja #13638 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Munkaerőközvetítő nélkül

Szia!
Igen erdekes a keresed: javasoljunk neked szakmai lapokat, de elfelejted megemliteni a szakmadat. Tudod, itt Nemetorszagban eleg sok szakma van.
Egyebkent a neten valoszinüleg megtalalod a szakmai lapok hirdeteseit, vagy szakmai hirdeteseket, ha rakeresel.
szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #13640 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Munkaerőközvetítő nélkül

Már egy párszor és páran már feltettük a linket. Ez az Arbeitsamt hivatalos álláskereső oldala. beregizel, összeállítasz egy "Stellengesuch" adatlapot és a beállított intervallumba küldik automatikusan az Emilednek a legfrisseb ajánlatokat. Garanráltan találsz állást. Ennyi, én is itt nézelődtem, karácsony előtt kinyomtattam egy párat és kijöttem, végigjártam az ajánlatokat. Január 16.-a óta pedig itt dolgozom münchenben. Ennyi és nem több.
jobboerse.arbeitsagentur.de/vamJB/starts...1&rg=13&lk=14511&m=1
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Alex1992

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #13642 Írta: szemydavis21
szemydavis21 válaszolt a következő témában: Munkaerőközvetítő nélkül

Elnézést ha kifelejtettem a végzettségemet : Targoncavezető(Gabelstaplerfahrer)
Mivel jó ideje figyelem az oldalt regisztrálva is vagyok a jobbörse-n és onnan kerestem a lehetőségeket.
zigeuner : Mivel elég fiatal vagyok és nem valami nagy az anyagi hátterem,a "habokra" nem vágnék bele.Bár lehet az lesz belőle...
Amúgy anélkül szeretném megoldani,vagyis inkább állásinterjúra szeretnék kimenni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #13643 Írta: pingpong53
pingpong53 válaszolt a következő témában: Munkaerőközvetítő nélkül

Szia Szemydavis21!
de.jobrapido.com

sok sikert!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: szemydavis21

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja - 12 éve 3 hónapja #13644 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Munkaerőközvetítő nélkül

Magyarországi 50 jelentkezésből, 3 visszajelzés abból 1 interjú, fiatal korod és feltehetőleg kevés gyakorlatod mellett nagyon is jó eredmény szerintem. Az sajnos tény, hogy így könnyen labdába és gólt rúgnak melletted a már kint lévők és a gyakorlottabbak. A munkaerőpiacon a keresletet nézve pedig el kell fogadni, hogy nagy eséllyel eleinte munkaerőközvetítő által dolgozzál.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!