Munkaerőközvetítő nélkül

Több
12 éve 3 hónapja - 12 éve 3 hónapja #13645 Írta: szemydavis21
szemydavis21 válaszolt a következő témában: Munkaerőközvetítő nélkül

2 év gyakorlatom van magasemelésű,homlokvillás,oldalvillás,oldalüléses,pofás targoncákkal dolgoztam már,azt hiszem ez talán elég gyakorlat lenne bárhol.
Bár tény hogy az ottaniakat jobban preferálják,mert bármikor rendelkezésre állnak :/

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #13678 Írta: laolaj
laolaj válaszolt a következő témában: Munkaerőközvetítő nélkül

Én is az említett oldalt tudom ajánlani. Én is ott keresgélek és találtam is már. Voltam ilyen Personal közvetítőnél is csak sajna még kevéske a nyelvem oda és eléggé be voltam tojva így ott saját véleményem h megbuktam. Nem adtam fel és küldtem tovább a leveleket eténként munka után a hirdetésekre. Majd egy hotel vissza jelzett, hogy megszeretnének ismerni. Elmentem és holnap újra megyek megbeszélni a részleteket.
Nagyon sok helyre elküldtem én is. Sok helyről nem is jeleztek vissza. Ez ilyen. MO.on is ez van. Nem kell meglepődni. Azt sem szabad elfeledni mjg emberek döntenek a túl oldalt addig ha nem vagy szimpatikus első pillanatra akkor annak ennyi, de mondhatom hogy olyan helyre nem is kell menned ahol nem látnak szívesen. Én sem érezném magam jól minden nap ha kényszer vezényelne a munkába járás miatt, bár van az az idő mikor "muszáj".

Igen elején ezek a munka közv. is jók. Átlagban 9,80€ bruttó heti 35-40óra meló.
A másik is igaz, helyben nagyobb az esély.
Mikor elsőnek mentem a hotelbe h megismerjenek akkor tőlem is megkérdezték, hogy hol lakom.

Kitartás és küldeni, küldeni! ;)
az is igaz én is elég fiatal vagyok :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, szemydavis21, Major01

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #13734 Írta: szemydavis21
szemydavis21 válaszolt a következő témában: Munkaerőközvetítő nélkül

Miért laolaj te kimentél és ott keresel munkát?
Amúgy az én szakmámban 7-7,8 közötti árakat írnak bruttóban ...
Persze te gondolom a vendéglátásban dolgozol,vagy szeretnél.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • joacs
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hónapja #13741 Írta: joacs
joacs válaszolt a következő témában: Munkaerőközvetítő nélkül

Sziasztok
Régóta olvasgatlak Titeket,sok hasznos infóhoz jutottam itt amiért külön köszi.Nézem a németországi állás hirdetéseket,a különböző oldalakon és most van egy ami felkeltette az érdeklődésemet,csak a munkáltatónak az önéletrajzon kívül szüksége van a személyi igazolványom fénymásolatára is./állítólag/
A kérdésem az hogy ez természetes dolog vagy csak valami újabb csalafintaság valakik részéről.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #13743 Írta: cintamani
cintamani válaszolt a következő témában: Munkaerőközvetítő nélkül

Szia. Igazan ez erdekes ujitas, azt mar hallottam, hogy allasinterjun kertek (Mo-n) masolatot, de csak jelentkezes soran... Viszont sztem nem tudnak egy masolattal mit kezdeni, mert a rajta szereplo adatokat (sz.ig szam, anyja neve, szul.hely, ido) rengeteg helyen ker(het)ik, te pedig meg is adod (Apeh, bmilyen adasveteli szerzodes, bank stb), csak talan a fotod nincs akkor ott, de az egy fenymasolaton se olyan tokeletes, hogy visszaelhessenek vele.
En azert megneznem, hogy azt az eletrajzot milyen email cimre kerik...
(ez is erdekes: pl. Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. cimre batran kuldozgetnek jelentkezeseket hiszekeny emberek, csak mert kulfoldi munka. Ha egy cegnek arra sincs penze, hogy sajat domaint uzemeltessen - amibol sajat email cim van, akkor az a ceg "necces". De ha nincs is sajat cime, legalabb a nev legyen normalis, ne "cicababa" es tarsai)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 3 hónapja #13745 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Munkaerőközvetítő nélkül

joacs írta: A kérdésem az hogy ez természetes dolog vagy csak valami újabb csalafintaság valakik részéről.

Ebben ne biztos, hogy trükk van! lehet hogy csak azt akarják látni, hogy valóban annyi idős vagy e amennyit irsz magadról és hogy Te vagy e az aki pályázik!

Tudod mint a társkereső portálokon. Ott is mindenki 25 éves, sportos és káros szenvedélyektől mentes..... Vagy olvastál már olyat, hogy : iszom is, cigizem is, túlsúlyos vagyok és a fél utca már meghágott, még csak Te nem...
;)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!