Munkaerőközvetítő nélkül

Több
12 éve 1 hónapja - 12 éve 1 hónapja #17821 Írta: szemydavis21
szemydavis21 válaszolt a következő témában: Munkaerőközvetítő nélkül

Sziaszok,én meg vagyok elégedve ezekkel a Zeitarbeit cégekkel,mivel én csak azokon keresztül találok állást(Staplerfahrer)Kifejezetten jól bánnak velem,és panaszom nem lehet rájuk,nem sok,de az átlagnál még mindig több az órabérem kezdetnek,és 3 hónap után plusz 1 euro-t emelnek a 8,50-re(átlag 7-8 között) + utiköltségtérítés(bérlet) pedig biciklivel járok be,mégis elszámolják.segítettek minden papíromat elintézni...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 4 hete - 12 éve 4 hete #17863 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Munkaerőközvetítő nélkül

szemydavis21 írta: Sziaszok,én meg vagyok elégedve ezekkel a Zeitarbeit cégekkel,mivel én csak azokon keresztül találok állást(Staplerfahrer)Kifejezetten jól bánnak velem,és panaszom nem lehet rájuk,nem sok,de az átlagnál még mindig több az órabérem kezdetnek,és 3 hónap után plusz 1 euro-t emelnek a 8,50-re(átlag 7-8 között) + utiköltségtérítés(bérlet) pedig biciklivel járok be,mégis elszámolják.segítettek minden papíromat elintézni...

S ha nem vagyok indiszkrét, ezért a bérért milyen tevékenységet folytatsz? Mert, hogy majd emelnek, az lehet, de gondolom mindezek ellenére, nem nagy durranás ami megmarad nettóban, mert ezek az órabérek mindig bruttó értendők!
Itt arra gondolok, hogy nem mindegy, hogy valaki pl. vájár ennyiért, vagy portás egy üzemi telepen!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hete #17867 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Munkaerőközvetítő nélkül

DECOTEXT írta:

szemydavis21 írta: Sziaszok,én meg vagyok elégedve ezekkel a Zeitarbeit cégekkel,mivel én csak azokon keresztül találok állást(Staplerfahrer)Kifejezetten jól bánnak velem,és panaszom nem lehet rájuk,nem sok,de az átlagnál még mindig több az órabérem kezdetnek,és 3 hónap után plusz 1 euro-t emelnek a 8,50-re(átlag 7-8 között) + utiköltségtérítés(bérlet) pedig biciklivel járok be,mégis elszámolják.segítettek minden papíromat elintézni...

S ha nem vagyok indiszkrét, ezért a bérért milyen tevékenységet folytatsz? Mert, hogy majd emelnek, az lehet, de gondolom mindezek ellenére, nem nagy durranás ami megmarad nettóban, mert ezek az órabérek mindig bruttó értendők!
Itt arra gondolok, hogy nem mindegy, hogy valaki pl. vájár ennyiért, vagy portás egy üzemi telepen!


Olvasd el, mielőtt kérdezel. Leírta mi a munkája. Csak egyszerűbb kritizálni, mint olvasni? Vagy nem megy a német???? :laugh:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hete #17870 Írta: szemydavis21
szemydavis21 válaszolt a következő témában: Munkaerőközvetítő nélkül

Targoncásként dolgozok,és azért írtam így mert vezetek Hochregalstapler-t,Frontstapler-t,hol ezt hol azt.Amúgy a szerződésben is benne van,hogy ha 3 hónap letelte után is ott dolgozok akkor emelik ennyire,de nem ez a lényeg most.
Nem nagy durranás,de még mindig több mint az átlagos órabér ebben a munkakörben.Eddig 1000-1100 Euro maradt meg kézben nekem.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 4 hete #17884 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Munkaerőközvetítő nélkül

zigeuner írta: Olvasd el, mielőtt kérdezel. Leírta mi a munkája.
Csak egyszerűbb kritizálni, mint olvasni? Vagy nem megy a német???

Nem ez a bay kedves Zigeuner! A nagy helyzet az, hogy a cégünknél majdnem minden mühelyben dolgozó alkalmazott, dolgozik egyben a villás targoncával (Gabelstapler) , s nem tudtam, hogy ez külön szakma! Erre ugyanis csak egy vezetői enegdély kell (egy külön vizsga) és kész, ahogy a gépkocsira. Viszont most már tudom, hogy ez is egy szakma.
(Noha, nem vagyok teljesen arról meggyőződve, hogy
a "targonca vezető" az szakmásitott foglalkozás!)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hete #17889 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Munkaerőközvetítő nélkül

Noha, nem vagyok teljesen arról meggyőződve, hogy
a "targonca vezető" az szakmásitott foglalkozás!)
Mondanám, ma már igen csak az. Főleg itt németben. Annak idején az NDK-ban még elég volt egy két hetes tanfolyam, játszva megcsináltam, 1980-ban. De a mai viszonyok között már sokkal többet követelnek. Itt kerül újra képbe a"logisztika", amit itt már egyszer kiveséztünk. Már régen nem csak a targoncáról szól ez a papírocska sem.

Jelöld ki a négyzetet a téma követéséhez.
Megjegyzés: BBcode és szmájlik is használhatók.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!