Szobalány állás és fizetés

Több
12 éve 3 hónapja #13810 Írta: Numma
Numma válaszolt a következő témában: Szobalány állás és fizetés

Szia Athene!

Mióta vagy kint?
Hol dolgozol,melyik városban?
Milyen volt az állásinterju? - én mindig ettől félek a legjobban :(

köszönöm válaszod

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Maya
  • Maya profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • "A kerekerdő szélén őrzöm a szivárványt"
Több
12 éve 3 hónapja #13814 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: Szobalány állás és fizetés

En valamikor ezt egyedül takaritottam:
www.bad-bad.de/landgasthof-hirsch/index.htm ;)
Nagyon szerettem ott lakni, mert gyönyörü helyen van, es volt egy sajät szobäm is a hotelben. :P
Bocsi, ma nem müködnek a magyar ekezetes betük.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Numma

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #13832 Írta: Athene
Athene válaszolt a következő témában: Szobalány állás és fizetés

Szia !

Ehhez csak annyit tudok hozzá szólni, hogy nem a szakterületem a szobalányi munka, de való színűleg azért is megy nehezebben, mint annak, akinek ez az eredeti szakmája.
Én masszőr vagyok, és 5-8 órán keresztül képes vagyok egyfolytában masszírozni, amitől nem fáradok úgy ki, mint ezektől a mozdulatoktól!
Megnézném azt az új kezdő masszőrt, aki előtte szobalány volt, hogy bírná ezt a technikát.
Tehát nem kritizálni kellene azt, aki még nem végzett ilyen feladatot!
Igazad van, hogy nem kellene úgy kibukni egy ilyen kevés szoba szám miatt, de ezek más izmokat mozgat meg mint amit előtte végeztem!
Remélem idővel én is több szobát is kitudok majd takarítani, főleg, ha nem szarnak a zuhanyzóba! Azt hogy bírod gyomorral?????????? De továbbra is szívesen veszem, ha jótanáccsal látsz el!

Athene :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #13833 Írta: Athene
Athene válaszolt a következő témában: Szobalány állás és fizetés

Szia Numma!

Én a tesom által kerültem a Hotelba, nem kellet interjúra mennem. Nem a Hotel alkalmaz, hanem egy alvállalkozó. Hamburgban vagyok.Pár napja vagyok ott eddig kb 7 napot dolgoztam, amiben volt olyan hétvége, hogy 19 szobát kellett a tesómmal megcsinálni ez általában vasárnap van. A hét végére is csak ugyan annyit fizet, mint a hétköznapokra azaz 2€ / szoba.

Athene :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Numma

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #13835 Írta: kriemhild
kriemhild válaszolt a következő témában: Szobalány állás és fizetés

Kedves Athene!
Nem értelek, megkérdezeted, mi megválaszoltuk, hogy te egy "rabszolgakereskedö" árúja vagy és leszel, addig, amig ez ellen nem mozdulsz meg. A tesód, ha be van jelentve, akkor ö is jobban áll, mint te. Mível ö csalt oda, tudhatta volna, hogy ez nem tisztességes út, hogy sem bejelentve-sem rendesen megfizetve sem vagy. Ne érd be azzal, hogy "majd márciusban" meglátjuk.., hiszen a munkaszerzödést elöre szokás megkötni és elötte szokás megkérdezni és tudni a munkafeltételeket. Ha most látják, hogy neked ez is jó, akkor utólag csak haraggal válsz el, az elsö munkaadódtól, aki jó véleményt is kellene rólad, hogy adjon. A legközelebbi állásban, ha nem vagy ajánlva, akkor nincsenek jó esélyeid ebben a szakmában! Erre is gondolj!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #13838 Írta: kriemhild
kriemhild válaszolt a következő témában: Szobalány állás és fizetés

Nagy igazság! Kórházakban sokkal gusztustalanabb munkák vannak vagy Altesheim-okban, ahol az emberi szar a legkevesebb...civil szolgálatosoknak ezzel kell megimerkedni, akik férfi léteükre ezekkel a "gyomor" munkákkal szembesülnek nap, mint nap. vagy a mentök-tüzoltók. Èn diploma ellenére kezdtem úgy, hogy egy bárt kellett komplett még rendberaknom, férfi WC inklusiv...! Aztán az italokat betaligázni, be a hütöbe stb. stb. Nem mondom nem volt kis munka! Nap mint nap javult a helyzet és kaptam a prémiumokat is a tulajdonosnötöl! Sokszor én is megijedtem, hogy mit találok a WC-ben, slag nem volt, de csak beöntöttem a vödör vízeket, majd besöpörtem a lefolyóba, utána desinfekciózás stb. Egy idö múlva a vendégek is látták, hogy ez nem egy hányoda vagy szaroda, magyarán! Èn annak idején 10 DM-ért csináltam ezt, de akárhol dolgoztam jött a borravaló, prémium és ajánlottak körbe-körbe. Ez csak a kezdetén volt, nyelvtudás nélkül bekerültem egy áruháztulajdonos milliomos családhoz, ahol a házat is rám bizták, a riasztókezelést stb. is. Ott csak a tiszta márvány uszoda volt a resortom heti 3x egy csodálatos zöldövezetben! Fel a fejjel és nyisd ki a szemed, hogy hol és kinél dolgozhatnál és változtass, ha megnyílik elötted egy kiskapú!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!