Német munkaerő közvetítő

Több
11 éve 2 hónapja #28179 Írta: mikulino
mikulino válaszolt a következő témában: Német munkaerő közvetítő

Sziasztok! Folyamatosan nézegetem a neten a németországoi munkákat de szinte csak közvetitőket jelenít meg. Mennyire lehet ezekben a hirdetésekben megbízni? Vagy szerintetek megérné kimenni pár hétre kimenni és "kilincselni"? Mennyi esély lenne munkát találni ha valaki érdeklődik személyesen munkahelyeken?
Feltétlenül, de ennek azért vannak nagyon 3 fontos kritériuma:
1. Tudj németül legalább verbálisan. (Beszéd, értés, olvasás)
2. Legyen néhány, de legalább egy hiányszakmád.
3. Ne indulj el kezdőtőke nélkül. (Egyedül >> 2-3 ezer EUR

köszönöm a választ. egy kis info magamròl : szakmám asztalos, 31 èvas vagyok, jelenleg egy szaunás cégnél dolgozok műhelyvezetőkènt.dolgoztam már nèmetországban Frankfurt mellett több mint kèt èvig. Annyira beszélem a nyelvet hogy boldogultam kint, (mèg az adóbevallásomat is elintéztem:-)) . kezdőtőkèm jelenleg párszáz euro.szeretnék mindenképpen kimenni,mert itthon csak nyomor van.azért kérdeztem rá a közvetìtökre,mert tavaly összejött volna egy csak kevés. vol a pénz (brutto 8 euro) de az kifizetett, nem volt gond.csak hát. ....nem nagyon bízok bennük ...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #28181 Írta: Firma
Firma válaszolt a következő témában: Német munkaerő közvetítő

mivel a nemet munkaügyi osztalyok egyedül nem birjak, ezert szoros együttmüködesben vannak a privat munkaerö közvetitökkel. Külön kapcsolattarto van ilyenkor a munkaügyin es ezt az összeget a szolgaltatasodert kapod. De elöre nem kerhetsz penzt.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #28183 Írta: Ausztral
Ausztral válaszolt a következő témában: Német munkaerő közvetítő

Üdvözöllek!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy munkaerő közvetítő indítása Németországban milyen feltételekhez kötött ?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 2 hónapja #28184 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Német munkaerő közvetítő

mikulino írta: köszönöm a választ. egy kis info magamròl : szakmám asztalos, 31 èvas vagyok, jelenleg egy szaunás cégnél dolgozok műhelyvezetőkènt.dolgoztam már nèmetországban Frankfurt mellett több mint kèt èvig. Annyira beszélem a nyelvet hogy boldogultam kint, (mèg az adóbevallásomat is elintéztem:-)) . kezdőtőkèm jelenleg párszáz euro.szeretnék mindenképpen kimenni,mert itthon csak nyomor van.azért kérdeztem rá a közvetìtökre,mert tavaly összejött volna egy csak kevés. vol a pénz (brutto 8 euro) de az kifizetett, nem volt gond.csak hát. ....nem nagyon bízok bennük ...

Nézd, sehol soha semit ne fizess elöre! Jelentkezz a Manpower cégnél. Náluk én is dolgoztam igaz sok évvel ezelött. Az ilyen közvetitö maga alkalmaz és ö fizeti a béred, miközben oda küld ahol éppen munka van! Nem nagy durranás a kereset, de még mindig jobb a semminél!

:( Mihez képes kevés a 8 euró bruttó? Azt kell figyelemne venned, hogy ha kijössz:
1./ kezdönek számitasz, hiába vagy már sokéve a szamában,
2./ a közvetitö cég is keresni akar rajtad,
3./ semmiképpen nem mindegy, hogy a BRD malyik részen dolgozol!
(Münchenben ez valóban rossz fizu, Frankfurt a.O. szuper!)

8€ brutto = napi 64 euró -8 órával-, min. 25 munkanap az 25x64=1600€ ha egy kicsit túlórázol máris lehet 2000 bruttód. (10x8x25) s még csak nem is eröltetted meg magad. Hidd el ez a pénz nem kevés! Én ugyan 3000 bruttó körül kapok, de a rossz adócsoport miatt csak 1600, a nettóm, de én már 23 éve itt vagyok kint!! Mit akarsz, mennyi legyen a lé egyszerü szakmunkásnál? (A mühelyvezetö az beosztás s nem képezettség.)
:wasntme:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #28191 Írta: mikulino
mikulino válaszolt a következő témában: Német munkaerő közvetítő

Mihez képes kevés a 8 euró bruttó? Azt kell figyelemne venned, hogy ha kijössz:
1./ kezdönek számitasz, hiába vagy már sokéve a szamában,
2./ a közvetitö cég is keresni akar rajtad,
3./ semmiképpen nem mindegy, hogy a BRD malyik részen dolgozol!
(Münchenben ez valóban rossz fizu, Frankfurt a.O. szuper!)

8€ brutto = napi 64 euró -8 órával-, min. 25 munkanap az 25x64=1600€ ha egy kicsit túlórázol máris lehet 2000 bruttód. (10x8x25) s még csak nem is eröltetted meg magad. Hidd el ez a pénz nem kevés! Én ugyan 3000 bruttó körül kapok, de a rossz adócsoport miatt csak 1600, a nettóm, de én már 23 éve itt vagyok kint!! Mit akarsz, mennyi legyen a lé egyszerü szakmunkásnál? (A mühelyvezetö az beosztás s nem képezettség.)
:wasntme:


Hello.
akkor én gondoltam, hogy kevés.Azért mert ugy tudtam, hogy Frankfurt környékén brutto 12 euro az átlag...mikor meg vállalkozó voltam, akkor 10 volt bruttoban.....amugy nem volt rossz legutóbb, összejött volna csak a kollégákkal volt kis bibi....:) Mondjuk oda visszalehetne nmenni, csak jobban szeretnék a szakmámban elhelyezkedni , mint egy építkezésen,,,,de ha más nincs akkor marad az....
Egyébként azért is kérdeztem, hogy mennyire érné meg kimenni kilincselni, mert én is jobban szeretném ha lenne egy fix hely (a párom miatt is)..Szóval nem adom fel, lehet egyszer rászánom az időt meg a pénzt.Amugy átlagosan ilyen megoldással kb mennyi idő alatt lehet munkát találni? pár héten belül, vagy inkább hónapok?,,,,,

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 2 hónapja #28198 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Német munkaerő közvetítő

mikulino írta: Amugy átlagosan ilyen megoldással kb. mennyi idő alatt lehet munkát találni? pár héten belül, vagy inkább hónapok?,,,,,

Mázlival azonnal, ha peched van soha! :wait:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!