Német munkaerő közvetítő

  • csehjano91
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 2 hónapja #27563 Írta: csehjano91
csehjano91 válaszolt a következő témában: Német munkaerő közvetítő

Köszönöm a hozzászólásokat, okosabb lettem.
Nem puffogni akartam, csak elkeseredtem mert többre számítottam, nem gondoltam hogy kolbászból van a kerítés, de így is csalódtam. Okosodtam a hozzászólásokból még egyszer köszönöm, nem adom fel. :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja - 11 éve 2 hónapja #27567 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Német munkaerő közvetítő

Ne is add fel! Egy biztos. Az időzítés nem a legjobb volt. Az utazással kapcsolatos költségeket meg tisztázni kell! Papíron! ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #28124 Írta: mikulino
mikulino válaszolt a következő témában: Német munkaerő közvetítő

Sziasztok! Folyamatosan nézegetem a neten a németországoi munkákat de szinte csak közvetitőket jelenít meg. Mennyire lehet ezekben a hirdetésekben megbízni? Vagy szerintetek megérné kimenni pár hétre kimenni és "kilincselni"? Mennyi esély lenne munkát találni ha valaki érdeklődik személyesen munkahelyeken?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 2 hónapja #28128 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Német munkaerő közvetítő

mikulino írta: Sziasztok! Folyamatosan nézegetem a neten a németországoi munkákat de szinte csak közvetitőket jelenít meg. Mennyire lehet ezekben a hirdetésekben megbízni? Vagy szerintetek megérné kimenni pár hétre kimenni és "kilincselni"? Mennyi esély lenne munkát találni ha valaki érdeklődik személyesen munkahelyeken?

Feltétlenül, de ennek azért vannak nagyon 3 fontos kritériuma: :wasntme:
1. Tudj németül legalább verbálisan. (Beszéd, értés, olvasás)
2. Legyen néhány, de legalább egy hiányszakmád.
3. Ne indulj el kezdőtőke nélkül. (Egyedül >> 2-3 ezer €)*


* A kezdőtőkét nem feltétlenül fogod elkölteni, de szükség van arra, hogy néhány hónapot kibirj amig munkád lesz. Ha azonnal van munka, akkor is kell a lé, mert szállás, (+kaució), kaja és áltálnosan a megélhetésre kell pénz (kocsi, kaja, stb) amig az első fizetésed meg van!
:wait:

UI:: gondolj azért arra is, hogy a munkarőközvetítőnél nem fogsz sokat keresni és rendszerint folyamatosan változó munkaterületekre küldenek, ami megnehezíti majd sok mindenben a dolgodat! Az esélydről meg majd akkor beszélünk, ha lesz a képzettségedről információ : nyelevek tudása -de min. a német-, hiányszakmák, gyakorlatod, életkorod, stb....
;)

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: eszge

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #28158 Írta: Firma
Firma válaszolt a következő témában: Német munkaerő közvetítő

es ne feledd, a nemet jogszabaly megengedi a munkaeröközvetitöknek, hogy penzt kerjenek el a munkajukert. Az is törvenybe van foglalva, hogy ez az összeg max. 2000,-€ lehet Au-pair-eknel max. 150,-€. A szerzödesben megadott összegre akkor jogosult a közvetitö amikor alirtad a munkaszerzödest. es nem az elsö havi fizetsedböl kell kifizetned, hanem a szerzödes alairasakor.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #28173 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Német munkaerő közvetítő

Firma írta: es ne feledd, a nemet jogszabaly megengedi a munkaeröközvetitöknek, hogy penzt kerjenek el a munkajukert. Az is törvenybe van foglalva, hogy ez az összeg max. 2000,-€ lehet Au-pair-eknel max. 150,-€. A szerzödesben megadott összegre akkor jogosult a közvetitö amikor alirtad a munkaszerzödest. es nem az elsö havi fizetsedböl kell kifizetned, hanem a szerzödes alairasakor.

Es ezt hogy? Egy EU direktiva volt az alapja ami alapjan Mo.-on penzt munkakozvetitesert nem lehet kerni, tudomasom szerint. Ezeket a penzeket nem valami jarulekos szolgaltatasert kerhetik? Amiert persze szolgaltatniuk is kell?
Csak kerdezem, mert erdekes a topic.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!