Német munkaerő közvetítő

Több
10 éve 7 hónapja #33454 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Német munkaerő közvetítő

A tapasztalat számít, az pedig szerintem egyértelmű, hogy lehet akár 20 év tapasztalata akkor is alapról indul majd! Az összes többi kérdésed pedig (minimum) két verzójú. Döntse el, hogyan is csinálja majd!
Ha német munkaerő közvetítő akkor nyilván már 100 méterről felismernek egy magyar szakmunkás bizonyítványt, ha direktbe gondolkozik pedig jobb ha lefordítja és csatolja jelentkezésekor, ez filléres beruházás a cél érdekében! Kereshet otthonról, is (nyilván tovább fog tartani!) de ki is jöhet januárban (nem javaslom mert szerintem minimum márciusig pangás lesz!) és kereshet helyben, lakást pedig akkor keressen amikor "biztos" (próbaidő, 2-3 hónap után) már a munkahelye.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hdj008, Noya0223

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #33456 Írta: Noya0223
Noya0223 válaszolt a következő témában: Német munkaerő közvetítő

Vá-vá-vááárjunk. Kérlek az utolsó mondat második felét még egyszer.... Lakást csak próbaidő után? és addig? :D
Viszont még egy verzióra rákérdeznék. :D Jelentkezhet e úgy meghirdetett állásra, hogy a jelenlegi helyen csak akkor mond fel, ha lezajlott egy interjú és/vagy szerződést ajánlanak?!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #33457 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Német munkaerő közvetítő

Noya0223 írta: Vá-vá-vááárjunk. Kérlek az utolsó mondat második felét még egyszer.... Lakást csak próbaidő után? és addig? :D!

Persze, utána! Inkább lakjon 3 hónapig egy szobában vagy akár egy panzióban mint kicsengessen néhány ezrest és (akár) évekig napi 2-4 óra utazás+ennek költségei. ;)

Noya0223 írta: Viszont még egy verzióra rákérdeznék. :D Jelentkezhet e úgy meghirdetett állásra, hogy a jelenlegi helyen csak akkor mond fel, ha lezajlott egy interjú és/vagy szerződést ajánlanak?!

Jelentkezhet de garancia arra, hogy megvárják a felmodási idejét még német munkaerő közvetítőnél sincs!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Noya0223

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #33458 Írta: Noya0223
Noya0223 válaszolt a következő témában: Német munkaerő közvetítő

Na hát a lakásbérléses dolgot így értettem én is persze, h szállás/apartman/panzió/szoba stb.... Nem mindjárt családi ház vásárlása a cél :D Igen, köszi. :)
Azt hiszem így hirtelen ennyi voltam, átrágom Vele is, hogy mit merre meddig, aztán lehet Neki is lesznek kérdései és holnap folytatom a bombázást. :D
Még egyszer köszönöm az infókat és a türelmet. :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #33466 Írta: star70
star70 válaszolt a következő témában: Német munkaerő közvetítő

Kedves Gergő!
Már nem is kerestek villanyszerelőt???????

Még egy kérdés:hogyan lehet privit írni?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 7 hónapja #33467 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Német munkaerő közvetítő

Noya0223 írta: Ez utóbbi azért merem megkérdezni, mert van ahol a tudásra kíváncsiak, nem a papírra, kint (Németországban) nem tudom, hogy van e erre precedens. Több éves szakmai tapasztalata van, de de itt a fórumon való olvasgatások során nekem az jött le, hogy más országbeli tapasztalat nem igazán számít, ott kezdő lesz.


Mindenképpen kezdő lesz. Munka és bér szempontjából is! S gondolj arra, hogy a munkaadó hogyan válszt munkavállalót! 29 EU országból (tehát helyből is) érkeznek ezerszámra pályázatok! Élből a papirok alapján szortiroz, s megtart 3-4-et akit esetleg meg is hiv! Hiába van valakinek több tizéves gyakorlata/tapasztalata el sem fog odáig jutni, hogy bemutassa, hogy mit tud! Ha már itt van kint és dolgozik, akkor a munka mellett van ideje keresgélni de másképpen ma már esélytelen!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Noya0223

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!