Ápolónői végzettség honosítása

Több
12 éve 4 hete #17355 Írta: menion33
menion33 válaszolt a következő témában: Ápolónői végzettség honosítása

úgy hiszem hogy mostmár "csakazértse" fognak neked igazat adni...az végképp ciki volna és hát a preztizs fontos :( nehezen hiszem hogy ezt félre rakják a Solvit-os pasi miatt...
elég rossz szájízzel kezded a munkát na de reméljük innentől majd minden jól megy!

ÜDV!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hete #17362 Írta: astarta
astarta válaszolt a következő témában: Ápolónői végzettség honosítása

Igen, én is így látom, mint te. :-( Nem fogják magukat degradálni, hogy na jó, meggondoltuk magunkat...
Egyébként a helyzet az, hogy fel voltam készülve valami nehézségre, hogy kell valami gyakorlatot töltenem, mivel régebben dolgoztam eü-ben és nem is sokat, de nem erről az oldalról vártam a nehézséget, hanem a gyakorlati oldalról, a munkakeresésnél. Ha ott alakul így, egy szavam nincs.
De így azért dühítő...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hete #17526 Írta: advanda
advanda válaszolt a következő témában: Ápolónői végzettség honosítása

@Astarta, már nem kell lakcím ápr. 1-e óta, az új Berufsanerkennungsgesetz akkor lépett hatályba és külföldröl is lehet végzettséget honosítani. Szóval nem kell máshova bejelentkezned. Ha tudod még mindig azt mondom kérd vissza, itt konkrétan megkérdeztem mit kér a hivatalnoknö, elég ha tudod bizonyítani hogy b2-es nyelviskolába jártál. nem kell a nyelvvizsga.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hete - 12 éve 3 hete #17606 Írta: menion33
menion33 válaszolt a következő témában: Ápolónői végzettség honosítása

advanda írta: elég ha tudod bizonyítani hogy b2-es nyelviskolába jártál. nem kell a nyelvvizsga.

ezt hogy tudnám ha pl magántanárhoz jártam? (mondjuk hivatalos nyelviskola tanárnőjéhez aki az ELTE-n tanult....)
van valamiféle igazolás amit erre alkalmazni lehet?

ÜDV!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 3 hete #17608 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Ápolónői végzettség honosítása

astarta írta: Egyébként a helyzet az, hogy fel voltam készülve valami nehézségre, hogy kell valami gyakorlatot töltenem, mivel régebben dolgoztam eü-ben és nem is sokat, de nem erről az oldalról vártam a nehézséget, hanem a gyakorlati oldalról, a munkakeresésnél. Ha ott alakul így, egy szavam nincs.De így azért dühítő...

Te magad irtad itt, hogy nincs meg az elöirt gyakorlatod. Azt nem Te szabod meg, hogy mit számitanak annak és mit nem! Azt is irtad, hogy lenne egy egyszerü megoldás, hogy ha X hetet vagy hónapot letöltenél egy ilyan helyen és kiegészitenéd az elöirt mennyiségre a gyakorlati idöszakot, de Te ezt simán megtagadtad!
Mit vársz akkor egy hivataltól? Mireföl legyenek veled elnézöek, ha magad csökönyösen megtagadod a közös kommunikációt!? Most úgy szúrnak ki veled, hogy "Dienst nach Vorschriften" és nem hajlandók veled szemben, az amúgy flexibilis törvenyeket alkalmazni! Garantálom, hogy nem ök fogják megszivni....!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hete #17620 Írta: Szugya
Szugya válaszolt a következő témában: Ápolónői végzettség honosítása

Szia menion!
A magántanár ad számlát amin fel van tüntetve, hogy nyelvórára fizetted ki az összeget, ezzel tudud bizonyítani, hogy tanulsz. Én is magánórákra járok.
Ha viszont B2 vizsgáról kérnek igazolást, azt csak a megszerzett nyelvvizsga bizonyítvánnyal tudod igazolni, függ attól, hogy hová mész dolgozni, és kérik-e egyáltalán, vagy elég ha megszólalsz és le tudják abból mérni.
Szerintem nem a papír számít, hanem a konkrét tudás, megértik-e amit beszélsz és fordítva.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!