Ápolónői végzettség honosítása

Több
7 éve 6 hónapja - 7 éve 6 hónapja #40143 Írta: andraj
andraj válaszolt a következő témában: Ápolónői végzettség honosítása

Kedves Advanda!

Végigolvastam e fórum összes oldalát, és úgy állapítottam meg példás az a segítőkészség és hozzáállás amit a többi fórumozónak nyújtasz. Bár nem utaltál rá teljesen egyértelműen milyen keretek között, de az világossá vált hogy a gyakorlatban is hathatósan segítettél sok-sok embernek a honosítás lebonyolításában. Az eddig olvasottak alapján én problémamentes esetnek tűnök (2015ös OKJ-s általános ápoló vagyok), a párom szakorvos, ő talán kevésbé az :) Mi is szeretnénk belevágni a honosítási procedúrába, de olvasva az itt fórumozók tapasztalatait a hivatalok esetleges kukacoskodásáról és egyéb buktatókról, úgy gondoltuk talán jobb ötlet volna egy ezzel foglalkozó ember segítségét kérni. Mi már itt dolgozunk Németországban (Bayern) egy magánintézményben, papíron segítőként, de természetesen szeretnénk továbblépni amihez szükséges a végzettségünk honosítása. Az lenne a kérdésem lehetséges-e ez valamilyen formában rajtad keresztül. Ahogy elnéztem nekünk Augsburgban lenne a legközelebbi iroda, ahol ezen ügyeket intézhetnénk, ami nincs épp túl közel hozzánk. (Bodensee) Egyelőre továbbra is Bayernben szeretnénk maradni, de később B-W is szóba jöhet. Nem tudom jól értettem-e, hogy ez a megbízható ügyintéző Stuttgart környékén tevékenykedik-e, de ezért a megbízhatóságért cserébe nagyon szívesen mennénk oda ügyet intézni Augsburg helyett.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!