Németországi munka

Több
13 éve 11 hónapja #659 Írta: amandaa
amandaa válaszolt a következő témában: Németországi munka

Szia köszi utána nézek
Amanda

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Monic76
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 11 hónapja #669 Írta: Monic76
Monic76 válaszolt a következő témában: Németországi munka

Sziasztok!

Vendéglátói, esetleg babysitter munkát keresek Berlinbe! Minden megoldás érdekel!

Monic

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vicus089
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 11 hónapja #675 Írta: vicus089
vicus089 válaszolt a következő témában: Németországi munka

Sziasztok!
1 év múlva szeretnék kimenni Münchenbe dolgozni. Akkor végzek, 20 éves vagyok. Most vendéglátást tanulok, addigra papírm is lesz róla, beszélgek angolul németül és olaszul, az első kettőből nyelvvizsgám is van, jövőre megcsinálom a szakmai német nyelvvizsgát is. Szerintetek hogy álljak majd neki az álláskeresésnek? Esetleg már most adhatnék fel hirdetéseket a jövő évre előre? Tulajdonképpen nem csak vendéglátózni akarok, szívesen vállalnék betanított munkátt, babysitterkedést is ha más nincs.
Adjatok tanácsot kérlek!
Ja, és még annyit, hogy Münchenben az "olcsó" albérlet mit jelent pontosan? Hány euró?
Válaszotokat előre is köszi!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #677 Írta: Attila76
Attila76 válaszolt a következő témában: Németországi munka

szia vica,

en 1 eve elek Muenchenben,(elotte 2 ev anglia) az eddigi tapasztalataim alapjan , azt tanacsolnam hogy probalj magyarorszagrol munkat keresni, vendeglatoban az eures stb oldalakon mert amit leirtal az nagyon jol hangzik, vendeglatos vegzettseggel es ilyen sok nyelv ismeretevel egesz biztosan nem lesz gond munkat talalnod meg otthonrol sem......., probalj olyan munkat talalni ahol szallast is biztositanak, vagy segitenek keresni. Nem baj ha elsore esetleg nem erzed jol magad a munkahelyen, (de ki tudja) mert ha mar itt vagy konnyebb tovabb lepni es jobb munkat talalni.

sok sikert: attila

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vicus089
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 11 hónapja - 13 éve 11 hónapja #678 Írta: vicus089
vicus089 válaszolt a következő témában: Németországi munka

Köszi a gyors választ, nagyon örültem neki, hogy pozitívat írtál vissza.
a szállást úgy is lehet kérni, hogy intézzék, hogy két főre? azért érdekel, mert a párom münchenben dolgozik, de egy nagy házban él a 8 munkatársával Untersöcheringben. és ha jövőre én is megyek, akkor szeretnénk újra összeköltözni, lehetőleg ne a többiekkel együtt. gondolom erről már nem gondoskodna semmilyen munkáltató. még annyit, ha én megyek, nekem kell valamilyen munkavállalói engedélyt vagy valami papírt magamnak intézni előre, vagy majd a munkáltató mondja mi kell? neked tetszik a város? tartod a magyarokkal a kapcsolatot? bocs a sok kérdésért, de már évek óta vágyam, hogy mehessek németo-ba, és most, hogy a párom kint van, mégjobban erősödik bennem a vágy, és ha kéne, képes lennék stoppal is elindulni :)

szép napot:
vicus

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja - 13 éve 11 hónapja #679 Írta: Attila76
Attila76 válaszolt a következő témában: Németországi munka

eppen a munkavallaasi meg a kezdeti papirugyek stb miatt erdemes magyarorszagrol allast keresned, mert akkor aki felvesz mindent elintez, illetve tajekoztat arrol h neked milyen papirokat kell otthon beszerezned.Altalaban a munkaltatok tisztaba vannak vele hogy ez nagy segitseg neked ezert elsore nem mindenki tud jol megfizetett ,jo munkahelyet talalni, dehat mindennek ara van :) (ne igy legyen), javasolnam h bereljetek ki majd egy nagyobb szobat eloszor vhol a paroddal, egy csaladnal stb.....(ide nem kernek proviziot, csak egy v ket havi eloleget...) , de ha mar van penzetek, akkor ha a parod hivatalosan dolgozik kint akkor tudtok lakast is kivenni. bar ehhez nagy szerencse kell h ossze tudjatok hozni. idoben az egeszet. Szobat tudsz berelni nem nehez talalni. en megis azt a megoldast javasolnam amit eloszor irtam probalj olyan munkaltatott talalni aki segit ebben. (biztos fogsz) .Van egy par magyar ismerosom itt, kulon nem torekszem ra hogy magyar kapcsolatott keressek.

udv:ati

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!