Németországi munka nyelvtudás nélkül

Több
12 éve 4 hónapja #12158 Írta: Julianna
Julianna válaszolt a következő témában: Németországi munka nyelvtudás nélkül

anna1968 írta: ...A fizetés 1600 Euró (br) az első félévben, majd állítólag az ottani végzett ápolók. Ez mit jelent "eurósítva"? Szerintetek van ilyen munkáltató, aki a dolgozó képzésébe ennyi pénzt fektet?....


Nem tudom, az alábbi linken azt írják, hogy az ápolónök bruttója Berlinben átlag 1.887 euro körül mozog (minimum 500, maximum 3.200). Szóval szerintem a bruttó havi 1.600 euro 25 éves gyakorlattal rendelkezö külföldi munkaerönek egyáltalán nem hihetetlen, söt reálisnak tünik…
www.gehaltsvergleich.com/gehalt/Krankens...-Krankenpfleger.html

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #12163 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Németországi munka nyelvtudás nélkül

Julianna írta:

anna1968 írta: ...A fizetés 1600 Euró (br) az első félévben, majd állítólag az ottani végzett ápolók. Ez mit jelent "eurósítva"? Szerintetek van ilyen munkáltató, aki a dolgozó képzésébe ennyi pénzt fektet?....


Nem tudom, az alábbi linken azt írják, hogy az ápolónök bruttója Berlinben átlag 1.887 euro körül mozog (minimum 500, maximum 3.200). Szóval szerintem a bruttó havi 1.600 euro 25 éves gyakorlattal rendelkezö külföldi munkaerönek egyáltalán nem hihetetlen, söt reálisnak tünik…
www.gehaltsvergleich.com/gehalt/Krankens...-Krankenpfleger.html

Az netto 1200-1300 Eur.
Fele elmegy lakásra, áramra,internetre. 400-at megeszel. 100 bol közlekedsz. 100-at félreteszel hogy félévente legyen repülöjegyed haza. Dugi-aprópénzedböl ajándékot veszel a rokonságnak, ha már gazdagon élsz nyugaton.
Fini.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 4 hónapja #12169 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Németországi munka nyelvtudás nélkül

Julianna írta: .......Nem tudom, az alábbi linken azt írják, hogy az ápolónök bruttója Berlinben átlag 1.887 euro körül mozog (minimum 500, maximum 3.200). Szóval szerintem a bruttó havi 1.600 euro 25 éves gyakorlattal rendelkezö külföldi munkaerönek egyáltalán nem hihetetlen, söt reálisnak tünik…

Esteleg! Azért lehet, hogy elfelejtettél valamit! Nem fognak azonos szintre tenni az ITT 25 éve dolgozóval. Itt, a papirjaid ellenére, kezdőnek fogsz számítani! Más a rendszer, mások a követelmények! Sok sikert!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 4 hónapja #12182 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Németországi munka nyelvtudás nélkül

Egyetertek Decotexttel. Valoszinüleg legjobb esetben kezdönek fogsz szamitani az elejen. Aztan kesöbb, ha tudod a nyelvet, az ellatast, jöhet a többi...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #12184 Írta: astarta
astarta válaszolt a következő témában: Németországi munka nyelvtudás nélkül

Brutto 1600 euro kezdőként is reális...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #12218 Írta: csdani72
csdani72 válaszolt a következő témában: Németországi munka nyelvtudás nélkül

Szia anna1968,
ha ez a lehetőség Berlinben van akkor engem is érdekelne. Ha tudnál valami infót dobni róla azt megköszönném

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!