Németországi munka nyelvtudás nélkül

Több
12 éve 6 hónapja #9552 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Németországi munka nyelvtudás nélkül

Ambrusch írta: A linkjét is ide teszem, de lehet, hogy ki lesz moderálva :(

Sajnálom, kizárt dolog, hogy trójait tartalmazó oldalt meglinkeljek. Hetek óta nem sikerült kitakaritani de ha még évek múlva is vírusos lesz akkor évekig nem linkelem meg. Még1x bocs. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #9559 Írta: laolaj
laolaj válaszolt a következő témában: Németországi munka nyelvtudás nélkül

Annyit lehet kérni, hogy a neveket leírjátok? Próbálom őket megkeresni. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #9561 Írta: htimea
htimea válaszolt a következő témában: Németországi munka nyelvtudás nélkül

"A linkjét is ide teszem, de lehet, hogy ki lesz moderálva"

Nem is olyan régen zártuk le ebben a topikban ezt a témát. Én is ezen az oldalon találtan rengeteg hasznos dolgot, de valóban, a vírusvédelem trojait jelez.
Így Gergoo döntése jogos. Írtam a srácnak, ezek szerint nem javította a hibát, én azóta nem voltam az oldalon.
Az oldal amúgy egy összefoglaló, tehát ha veszitek a fáradtságot, az ott található ötleteket más forrásból is beszerezhetitek.
Google, Youtube.....mit tudom én. Pl.: Agykontroll,villámolvasás, stb.
Gyakorlatilag a srác azt tűzte ki célul,hogy öt év alatt elsajátít öt nyelvet és azt kommunikálja folyamatosan.
Megtaláltam a srácot a twitteren, ez is egy út: Kőrösi Bálintnak hívják.

Rajta keresztül találtam rá például erre, amit korábban már itt megosztottam:
www.dw-world.de/dw/0,,13212,00.html

Ha valakit érdekel, röviden elmesélem, pl.: hogyan lehet a derdiedast tanulni. Akik mereven ragaszkodnak ahhoz,hogy a tanulás egyenlő azzal,ahogyan valamikor az iskolapadot koptattuk, na nekik nem fog menni. :)

Egyébként a nyelvtanulás is,mint minden tanulás azzal kezdődik,hogy eldöntöm,miért is akarok bizonyos infót a a magaménak tudni. Ha ellenállásba ütközöl már ennél a döntésnél, vagyis ilyen dolgok fogalmazódnak meg benned, hogy:
"Nincs időm...."
"Nem fog az agyam...", akkor máshol van a probléma és amíg fel nem oldod ezt a hatalmas gátat, nincs az a program,nincs az a módszer,ami segíteni tudna....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja - 12 éve 6 hónapja #9562 Írta: Ambrusch
Ambrusch válaszolt a következő témában: Németországi munka nyelvtudás nélkül

Ehhez a trójai dologhoz annyit szólnék hozzá, hogy mivel én a gépemen elég sok, relatív nagy összegű pénzes dolgokat is intézek, elég komolyan veszem az internet biztonságot. Tűzfal, hardveres szoftveres, vírusvédelem. Még soha nem volt gondom vírus támadással. Nekem ezzel az oldallal nem volt gondom. De természetesen megértem, ha az oldal adminisztrátora nem teszi fel a linket.
Ha erre

Öt év – öt nyelv

rákerestek a Google-val azonnal hozza.
http://otevotnyelv.com
Visszatérve a Huberre, mégegyszer szeretném hangsúlyozni, hogy kiemelkedően a legjobb hanganyagot itt találtam, annak ellenére, hogy az átlagnál messze nagyobb rátekintésem van, rengeteget ismerek.
A lányom germanisztikát tanult 6 szemeszterben, most mesterképzőn német-magyar nyelvtanárnak tanul.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #9578 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Németországi munka nyelvtudás nélkül

Az 5 év 5 nyelv oldalon trójai van! Megfelelő védelem hiányában ne látogasd meg az oldalt!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja - 12 éve 6 hónapja #9616 Írta: matula
matula válaszolt a következő témában: Németországi munka nyelvtudás nélkül

tanulj nyelvet gyorsan:
www.book2.de
nekem nagy segitség ajánlom mindenkinek

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!