Beiskolázás

  • mmarti
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 4 hónapja - 13 éve 4 hónapja #2569 Írta: mmarti
mmarti válaszolt a következő témában: Beiskolázás

Sziasztok,
Egy kérdés- csak a hivatalos fordítást fogadják el a suliról? Az nem elég,ha a német tanár lefordítja és a sulink bélyegzője rajta van? 2 gyereknek egy vagyon a hivatalos fordítás. Még valami, a kicsinek csak szöveges értékelése van, most kezdte az elsőt, azt is le kell fordíttatni?
Köszi előre is

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja - 13 éve 4 hónapja #2577 Írta: Kati
Kati válaszolt a következő témában: Beiskolázás

Én otthon fordítattam le a lányomnak, darabja 2000 Ft volt de az elsőosztályos fiamnak csak az egyik barátnőm fordította, azt is elfogadták.
Kati
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #2582 Írta: csdani72
csdani72 válaszolt a következő témában: Beiskolázás

Szia mmarti,
Én a sógorommal mentem be a suliba,ott a bizonyítványt lefénymásolták, mi pedig melléírtuk németül hogy mi mit jelent.
Szoba sem került hogy le kéne fordíttatni.

Üdv:
Dani
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #2586 Írta: abraham64
abraham64 válaszolt a következő témában: Beiskolázás

Szia Mmarti!
Nekünk is csak lefénymásolták a bizonyítványokat, születési anyakönyvelt, útlevelet, lakcímbejelentőt. nekünk se kérték a fordítást.
Üdv:
Annamari
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja - 13 éve 4 hónapja #2595 Írta: speed
speed válaszolt a következő témában: Beiskolázás

Sziasztok!
Új vagyok ezen a fórumon, de nagyon örülök itt mindenkinek és minden válasznak! Nekem a volt férjemtől van egy 10 és egy 7 éves lányom. Az új párommal 3 éve vagyunk együtt, aki már előtte is Baden Würtenbergben élt, azóta ingázunk azért, mert a volt férjem nem engedte, hogy kiköltözzek a gyerekekkel. Mára ezt a gondot az ügyvédem megoldotta, így januárban költözünk! Végre!
Előreláthatólag Schwäbisch Hallban vagy Heilbronnban fogunk lakni. Itt milyenek az iskolák? Mivel a nagyobbik lányom 4.-es most, és magántanuló marad itthon, évismétlőnek rakják vagy mehet 5.-be?
Minden választ előre is nagyon köszönök és ha már ilyen sokan vagytok BW-ben szívesen ismerkednénk is majd!
Üdv. mindenkinek!
Szilvia

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja - 13 éve 4 hónapja #2598 Írta: abraham64
abraham64 válaszolt a következő témában: Beiskolázás

Szia Speed !
Nekem is pont ekkorák a gyereim. Mi is nemrég költözünk ki. A lányom 10 éves 4.-es őt mint otthon negyedikbe rakták. A fiam 7 éves most kezdte az elsőt itt is és otthon is.
Üdv Annamari

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!