Német nyelvtanulás

Több
13 éve 4 hónapja - 13 éve 4 hónapja #2648 Írta: bbogi
Német nyelvtanulás téma létrehozva bbogi által

Szeretném a segítségeteket kérni az intenzív nyelvtanulással kapcsolatban. Próbálta-e már valaki az "agyturbós" nyelvtanulást? Az alfa állapotban történő, könnyed tudásszerzést? Tapasztalatokat szeretnék ezzel kapcsolatban kérni tőletek. Ha esetleg van valami egyéb hatékony módszeretek is, nagyon örülnék, ha megosztanátok velem. Kb.fél év múlva tervezzük a családdal a kiutazást. Addig szeretnénk minél többet elsajátítani a német nyelvből.
Előre is köszi. Bbogi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Athena
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 4 hónapja #2650 Írta: Athena
Athena válaszolt a következő témában: Német nyelvtanulás

Szia Bogi!

Sajnos nincsenek tapasztalataim ilyesfajta módszerrel kapcsolatban, de érdekesen hangzik. Èn kicsit azonban szkeptikus vagyok a hatékonyságával kapcsolatban. De ha segít, mindenképpen írj róla!!!;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #2653 Írta: lakat
lakat válaszolt a következő témában: Német nyelvtanulás

Szia!
Próbáld ki a relax módszert! Letölthető netröl. Szavakat mondatokat ismétel igen sok témakörben, de emellett nem árt mást is kipróbálni, esetleg Németországra felkészítő tanárt keresni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 4 hónapja #2656 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Német nyelvtanulás

Szia!

En mar valamennyit tudok nemetül, dolgozom is, de a nylevtudasomat igencsak kellene javitani.
Tudnal segiteni, hol talalom meg az altalad emlitett relax modszert? Honnan tudom letölteni?

köszönöm:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja - 13 éve 4 hónapja #2667 Írta: Gabo888
Gabo888 válaszolt a következő témában: Német nyelvtanulás

Szia Eva!
En egy 8 hetes tanfolyamot csinaltam mielott kijottem, 32000 forint volt de megerte. Nem mondanam, hogy perfekt lettem de nehany het alatt a munkahelyen sokat fejlodtem. Nekem boven megerte az arat, csak ajanlani tudom. ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: gabriella72

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 4 hónapja #2676 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Német nyelvtanulás

Szia Gabo!

En is tamultam par honapig mielött kijöttem, meg itt is, mielött elkezdtem a munkat. Most viszont mar nemigen van idöm tanulni, ezert is keresek olyan modszert, amihez keves idö is eleg....de azert tudom, hogy sajnos a nyelvtanulashoz idö kell.
Naprol napra fejlödöm en is, de pl a nyelvtannal komoly gondjaim vannak.

szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!