Óvodába beíratás

Több
11 éve 5 hónapja #24755 Írta: Emilio33
Emilio33 válaszolt a következő témában: Óvodába beíratás

Az oviba nekünk nem kértek oltási könyvet. Viszont a gyerekorvos kérte, lányunk most lett 3 éves, és épp a héten kapta meg az oltásokat.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #24822 Írta: Nyuki
Nyuki válaszolt a következő témában: Óvodába beíratás

Az oltási kiskönyv a gyerekorvosnál kellett, ők igazolták aztán az óvódának, hogy a gyermek minden kötelező oltást megkapott.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: eszge

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #24897 Írta: Emese01
Emese01 válaszolt a következő témában: Óvodába beíratás

Sziasztok!

Én is csak az előttem szólóhoz tudok csatlakozni, hogy örülök , hogy rátaláltam erre az oldalra, mert sok mindent megtudtam tőletek.Nemrég érkeztünk a kisfiammal, a férjem után utaztunk ide.(Bergheim Ahe) Azt szeretném megtudni, hogy az óvodai beiratkozásnak van e itt valami feltétele,gondolok arra hogy a gyerkőc teljesen szobatiszta legyen.A kisfiam decemberben lesz két és fél éves ,de még nem teljesen szobatiszta, csak nappal (bár még akkor is néha van baleset)déli alvásidő alatt kell a pelenka és a másik ,hogy még nem szól ha pisilni kell neki, kb óránként ráültetem a bilire és akkor pisil.Szeretnénk minél hamarabb közösségbe adni ,hogy szokja a környezetet és tanulja a nyelvet.Vajon beveszik így az oviba?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Fejesne
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 3 hete #29168 Írta: Fejesne
Fejesne válaszolt a következő témában: Óvodába beíratás

Sziasztok! Új fórumozó vagyok és a segítségetekre lenne szükségem! Olvasgatom a fórumot,szinte mindet átolvastam! Mégis lenne kérdésem! A férjem kint dolgozik egy magyar cég által! Felvennének engem is dolgozni erre a munkahelyre,de a gyermekimet is szeretném kivinni természetesen!A lányom 11 a fiam 3 éves! A kérdésem az lenne,hogy így is be tudom őket iskoláztatni,illetve oviba beíratni,hogy nem német céghez lennénk bejelentve? Lakás van,ahová be tudunk jelentkezni!
Előre is köszönöm a válaszokat!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31295 Írta: Vivienvw
Vivienvw válaszolt a következő témában: Óvodába beíratás

Szia!
Remélem, hogy Te tudsz nekem egy kérdésemben segíteni, mert látom, hogy a gyerek témában otthon vagy :) Az érdekelne, hogyha a gyerekem lebetegszik akkor automatikusan az anya megy vele táppénzre, vagy szabadságot kell kivenni a szülőnek?
Köszi a választ!
Vivien

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 10 hónapja #31300 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Óvodába beíratás

Fejesne írta: A kérdésem az lenne,hogy így is be tudom őket iskoláztatni,illetve oviba beíratni,
hogy nem német céghez lennénk bejelentve? Lakás van,ahová be tudunk jelentkezni!!

Ez egyiknek semmi köze a másikhoz! Ha itt éltek kint, akkor
köteles vagy beiskolázni a gyereket, mert ez itt is törvény!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!