Magyarország, szeretlek!

  • prosperus
  • prosperus profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
11 éve 5 hónapja #25901 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Magyarország, szeretlek!

Tessék egy kis építőipar:
Építőipar

Akkor mi meg jol vagyunk? Csak 1 mio Euro kintlevösegünk van.
Ebböl 3 ceg mar bejelentette az Insolvenzet.
De Miklos Ecsem ,ha ilyenkor naponta a templomba rohangalsz,
vagy jajveszekelve a falut körbeugralod nem segit :angry:
Ha összeszoritott foggal is, de tovabb csinaljuk, mert az elet megy
tovabb es a Russische Roulette nem az en oldalam.
Addig te vagy a nyerö mig ha leütnek es feltudsz allni.
Ha mar nem allsz fel, veszitettel :woohoo:

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #25902 Írta: hajcsi
hajcsi válaszolt a következő témában: Magyarország, szeretlek!

DECOTEXT beküldte:
2./ Miért van valakinek csak 100 ezer ft. nyugdija? Megmondom: mert hosszú évtizedekig nem fizetet eleget a nagylábosba és nem is képzett magának semmilyen tartalékot! Mindezt azért mert bagórét elment dolgozni!

Decotext,en sok mindenben egyetertek az irasaiddal barmely temakörben.De ezzel ne haragudj meg sajnos nem.Pl.) -az en anyukam közel 40 evet huzott le egy gyarban(egy helyen),3 müszakban,4 gyereket nevelt,tanittatott egyedül(apa korai halala miatt),es tudod mennyi a nyugdija???Megmondom 76 ezer Ft.Igaz neki is van egy nagy csaladi haza(tehermentes) Magyarorszagon.De az a penz magyarul "lofasz".Es szerintem a 40 ev alatt eleget tett ö abba a bizonyos nagylabosba. :)

Hajcsi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja - 11 éve 5 hónapja #25903 Írta: Nata
Nata válaszolt a következő témában: Magyarország, szeretlek!

Ha én beállok nyáron a TESCO parkolójába, akkor szégyenkezem a Pick Up-ok a Touaregek és a Tiguánok között a toyota kombimmal!

Kedves Decotext!

A hazai átlagautók!
Az információ forrása a Generali PPF Holding
www.delmagyar.hu/auto/a_hazai_atlagauto_szurke_12_eves_es_opel/2305442/

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #25905 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: Magyarország, szeretlek!

DECOTEXT írta: Ez is építőipar. S bizony van pénz, csak a minőség hiányzik a legtöbbnél és ebbe bele is buknak! Aki meg sajtát zsebbre felvesz milliós anyagmennyiséget (nem kér anyagra előleget) és azt beépiti minden fizetési garancia nélkül, az meg is érdemli a sorsát! Nekem az komplett ablakrendszert előre ki kellett fizetnem, s csak a beépitést fizettem utólag AZ ÁTVÉTEL után!


Ismét kavarod a szezont a fazonnal....ehhez most minek szóltál hozzá? :ohmy:

Némi fogalmad van a magyarországi fővállalkozói rendszerről? Esetleg csak ötletelsz?

Persze, hogy elkérték tőled a lét előre, hisz ki vagy Te...semmi kép sem egy seriös kunde.
Gondolom egyedi méretben vettél műanyag ablakot. Naná, hogy kifizeted az anyagot illetve a komplett ablak előállítást. Majd a végén a maradékot.
Ha jól megy nekik akkor 99% hogy van csókos megrendelés valami állami cégtől, multi áruház lánctól usw.
Ki ne találd már, hogy az átbaszott vállalkozók mind hülyék. Elindul egy vállalkozás, normál esetben fejlődik, fejleszt, finanszíroztat. A piacon becsukják a kapukat, a cége meg a fél élete ott van meló nélkül....aztán kap melót...ha beépít, felépít, kivitelez...aztán ha kész ,a pénz beragad a fővállalkozónál. Ő meg bármekkora talentum szépen pár hónap alatt tönkremegy.
A fővállalkozó urak...ugye melót csak ők adhatnak ki, hisz a tendereket ők nyerik el (érdekes módon)... meg esetenként pár milliárddal lelépnek.


De ezt Te úgy sem érted..... ;)

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "
A következő felhasználók mondtak köszönetet: prosperus

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #25907 Írta: dreizwanzig
dreizwanzig válaszolt a következő témában: Magyarország, szeretlek!

hajcsi írta: DECOTEXT beküldte:
2./ Miért van valakinek csak 100 ezer ft. nyugdija? Megmondom: mert hosszú évtizedekig nem fizetet eleget a nagylábosba és nem is képzett magának semmilyen tartalékot! Mindezt azért mert bagórét elment dolgozni!

Decotext,en sok mindenben egyetertek az irasaiddal barmely temakörben.De ezzel ne haragudj meg sajnos nem.Pl.) -az en anyukam közel 40 evet huzott le egy gyarban(egy helyen),3 müszakban,4 gyereket nevelt,tanittatott egyedül(apa korai halala miatt),es tudod mennyi a nyugdija???Megmondom 76 ezer Ft.Igaz neki is van egy nagy csaladi haza(tehermentes) Magyarorszagon.De az a penz magyarul "lofasz".Es szerintem a 40 ev alatt eleget tett ö abba a bizonyos nagylabosba. :)

olvashattad deco szavait. nem tett bele eleget, minek vállalta el azt az állást, ha csak ennyit fizetett.. (nem én mondtam)

[img]images/O-zapft-is!-T-Shirts.jpg[/img]
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hajcsi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #25908 Írta: dreizwanzig
dreizwanzig válaszolt a következő témában: Magyarország, szeretlek!

kfz írta:

DECOTEXT írta: Ez is építőipar. S bizony van pénz, csak a minőség hiányzik a legtöbbnél és ebbe bele is buknak! Aki meg sajtát zsebbre felvesz milliós anyagmennyiséget (nem kér anyagra előleget) és azt beépiti minden fizetési garancia nélkül, az meg is érdemli a sorsát! Nekem az komplett ablakrendszert előre ki kellett fizetnem, s csak a beépitést fizettem utólag AZ ÁTVÉTEL után!


Ismét kavarod a szezont a fazonnal....ehhez most minek szóltál hozzá? :ohmy:

Némi fogalmad van a magyarországi fővállalkozói rendszerről? Esetleg csak ötletelsz?

Persze, hogy elkérték tőled a lét előre, hisz ki vagy Te...semmi kép sem egy seriös kunde.
Gondolom egyedi méretben vettél műanyag ablakot. Naná, hogy kifizeted az anyagot illetve a komplett ablak előállítást. Majd a végén a maradékot.
Ha jól megy nekik akkor 99% hogy van csókos megrendelés valami állami cégtől, multi áruház lánctól usw.
Ki ne találd már, hogy az átbaszott vállalkozók mind hülyék. Elindul egy vállalkozás, normál esetben fejlődik, fejleszt, finanszíroztat. A piacon becsukják a kapukat, a cége meg a fél élete ott van meló nélkül....aztán kap melót...ha beépít, felépít, kivitelez...aztán ha kész ,a pénz beragad a fővállalkozónál. Ő meg bármekkora talentum szépen pár hónap alatt tönkremegy.
A fővállalkozó urak...ugye melót csak ők adhatnak ki, hisz a tendereket ők nyerik el (érdekes módon)... meg esetenként pár milliárddal lelépnek.


De ezt Te úgy sem érted..... ;)

Te nem érted :D:D:D

[img]images/O-zapft-is!-T-Shirts.jpg[/img]

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!