Idősgondozás vállalkozásban

Több
10 éve 10 hónapja #32437 Írta: kirschblute
kirschblute válaszolt a következő témában: Idősgondozás vállalkozásban

Arni, mi volt angond, hogy-hogy 3 cég sem talált neked munkát? Olyan sok jelentkező van idősgondozásra?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: arni

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #32438 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Idősgondozás vállalkozásban

Igen, szerintem is máshol van a probléma (pl. nyelvtudás) mert egészségügyben az első cég eltudta volna amúgy helyezni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #32448 Írta: kirschblute
kirschblute válaszolt a következő témában: Idősgondozás vállalkozásban

Gergő, azért nem olyan biztos. Sok minden függ a cégtől is. Én pl. az első céghez azért nem mentem, mert feketén szerette volna, ha dolgozom neki. Egy másik nem válaszolt az érdeklődésemre....
Bár tényleg fontos a nyelvtudás. Most pont egy oylan esetről hallottam, hogy a gondozónőt azért nem tartja meg a család, mert nem tudnak elég jól kommunikálni vele. Másikat keresnek helyette.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: arni

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja - 10 éve 10 hónapja #32454 Írta: Pflegerin
Pflegerin válaszolt a következő témában: Idősgondozás vállalkozásban

Megertem. tulajdonkeppen eleg ha belegondol az ember hogy mit tenne ö ,a csalad helyeben. Kepzeld el, valaki ott elne otthon az idös csaladtagoddal, apolja stb, azert jolesne ha nem makogva kommunikaltok egymassal.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #32455 Írta: kirschblute
kirschblute válaszolt a következő témában: Idősgondozás vállalkozásban

Pfegerin, én is megértem. Főleg, hogy betegségekkel küzdő emberekről van szó, akik mellé 'jár' egy-két egészségügyi instrukció, még pluszban.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Pflegerin

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #32485 Írta: arni
arni válaszolt a következő témában: Idősgondozás vállalkozásban

Szerintem az volt a gond, hogy rossz helyen kopogtattam :) Olyan volt, hogy 3 hónap egyhuzamban, meg kb .2 hete Münchenben egy hely, ahol jogsi kellett volna, ami nekem van 20 éve, viszont kevés a gyakorlatom és idegen országban nem merném bevállalni. Komolyabban csak kb 1 hónapja keresek állást, tehát nem lehetek türelmetlen, viszont Pflegerin ajánlotta a Hausengel-t, még aznap felhívtak átbeszéltük a dolgokat és hét végén már utazom . :clap: Egy korrekt cégnél, ez összejött 3 nap alatt, szinte hihetetlen!
Nagyon remélem hogy ilyen pozitív lesz a folytatás is, rajtam nem fog múlni.
Most van 2 napom, hogy mindent elintézzek, viszont szerencsére havi váltásban meg tudtuk oldani, így iskolakezdésre már itthon leszek.

Nagyon hálás vagyok az infókért, örülök, hogy rátaláltam az oldalra!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Pflegerin

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!