Idősgondozás vállalkozásban

Több
10 éve 10 hónapja #32486 Írta: kirschblute
kirschblute válaszolt a következő témában: Idősgondozás vállalkozásban

arni, graulálok!
Én majdnem lebeszéltelek a Hausengelről, mert sem nekem, sem egy ismerősömnek nem válaszoltak, de úgy látszik, te a szerencsés kiválasztott vagy. :)
Majd azért írj, kérlek, hogy mik a tapasztalataid velük.
Sok sikert kívánok a munkához!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: arni

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #32489 Írta: Pflegerin
Pflegerin válaszolt a következő témában: Idősgondozás vállalkozásban

Dolgozni tudo, es akaro , a nyelvet beszelö emberre nagy szükseg van mindenhol...ebben a szakmaban pedig hianycikk. Sok sikert kivanok,neked! :) egy kesöbbi beszamolot szivesen olvasnak töled hogy milyen a munka, es bevallt e a szamitasod, :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: arni

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #32500 Írta: arni
arni válaszolt a következő témában: Idősgondozás vállalkozásban

Szívesen beszámolok a tapasztalatomról, sajnos nincs náluk internet, de viszem a laptopom és próbálok valami módon netezni.
Egy nagy adag drukk van bennem, mert az előző és egyetlen család ahol voltam, szuper volt. Azonnal családtagnak tekintettek és azóta is tartjuk a kapcsolatot. Az összes sztereotípiát ledöntötték amit a németekről hallottam,(hidegek, bizalmatlanok stb) ráadásul még meg is hívtak augusztusban 1 hétre magukhoz nyárra, a fiammal együtt :) Ez most elmarad, de mivel nem leszek túl messze, talán a végén meglátogatom őket. Szóval ilyet úgysem találok még egyet de első ránézésre a levelük alapján ők is szimpatikusnak tűnnek. Úgy legyen!
Most kicsit böngészem a fórumot, hátha találok olyat, hogy lehet a legolcsóbban netezni, és akkor a kapcsolattartás az itthoniakkal is meg lenne oldva.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Pflegerin, kirschblute

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #32501 Írta: wmari
wmari válaszolt a következő témában: Idősgondozás vállalkozásban

Szia Arni,
még nem írtam Neked,de azonos munkakörünk van,figyelemmel kísértelek eddig is. :) Már " öreg motoros" vagyok a szakmában és a külhonban történő dolgozásban is.
Szurkolok Neked,jó utat,és várom én is a beszámolódat (majd).
A következő felhasználók mondtak köszönetet: arni

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #32693 Írta: arni
arni válaszolt a következő témában: Idősgondozás vállalkozásban

Sziasztok!
Letelt az első 10 nap és mondhatom megint szerencsém van a családdal. Pár nap volt és kiismertem a szokásokat és könnyen megy már minden. Amennyire mély víz volt ez az egész, olyan jól sült el. Volt 3 napom hogy megszervezzem az utat, nem ismertem a céget, a családot meg pláne nem, de minden flottul ment eddig. A közvetítő cégről nem mondhatok semmi rosszat, korrektek voltak ,minden úgy történt ahogy telefonon lebeszéltük.
Apró bakik akadnak, de mindenhol, ahol emberek dolgoznak előfordul az ilyen. Én elégedett vagyok, tényleg gyorsan kiközvetítettetek egy családhoz, szemben azokkal akik csak ígérgetnek. A %-uk nem kevés de a lényeg, hogy megtalálom a számításom a fizetést meg úgyis a család adja. Mobil sticket is ők adták, úgyhogy ritkán netezek mert drága, de majd néha felnézek.
Főznöm nem kell, főznek rám (is) jókat eszem, ismerkedem a helyi konyhával. Az idő egyharmada letelt, ha minden jól megy, kigömbölyödve és elégedetten mehetek haza augusztus végén :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Pflegerin

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #32694 Írta: Pflegerin
Pflegerin válaszolt a következő témában: Idősgondozás vállalkozásban

Szia, Arni, örülök hogy sikerült. es elegedett vagy Ahogy mondtam a ceg korrekt, azt kapod amiben megegyeztetek.. Minden jot es sok sikert kivanok neked.:)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: arni

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!