Gyámhatóság illetékessége

Több
10 éve 2 hónapja #35346 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Gyámhatóság illetékessége

Gergoo írta: Amíg él a törvény (EU elvekkel ellenes vagy sem) magyar állampolgárként tök mindegy hol tartózkodsz azok kötelezőek rád nézve és egyszerűbb a benne foglaltak szerint eljárni.
Más kérdés, hogy szerintem ha nálad is megjelennének nem fórumokon kérdezősködnél, nem a facebook-on puffognál hanem odaadnád a cuccost az ügyvédednek aki szépen elmagyarázza nekik, hogy mit csináljanak az EU elvekkel ütköző szemétjükkel és ha okoskodnak akár nemzetközi bíróságra is rángatod őket. Na, ilyen hozzáállást, úgy 10000 emberből jó ha egy felvállal szerintem, a többség inkább csinálja amit a törvény előír.
Szóval, kihez szólnak soraid? Egy kézen megszámolható, Németországban élő, dolgozó emberhez? Érted?

Nemzetkozi birosagra rangatni?:) Nagyon nem eri meg az a jonehany ev, mikor az egeszet relativ "gyorsan el lehet intezni. Nem mellesleg nem vagyok benne biztos, hogy az EU nonkomformitas fennalna. Nem vagyok jogasz, de rengeteg mas terulet van "hianyos" harmonizacioval es ezer kiskapu letezik.

@DCT Latom tovabbra is erto olvasasi problemad van:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #35347 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Gyámhatóság illetékessége

Van ügyvéd akinek megéri, ebben biztos vagyok ;) csak találd meg és fizesd vagy fizesse a biztosítód amíg nyersz :)
Amúgy nyilván még az ügyvéd is azt javasolná szerintem, hogy addig is ne kötözködj, hanem csináld meg amit kérnek és majd ha nyert az ügy akkor be lehet mutatni nekik :D

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #35350 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Gyámhatóság illetékessége

Gergoo írta: Van ügyvéd akinek megéri, ebben biztos vagyok ;) csak találd meg és fizesd vagy fizesse a biztosítód amíg nyersz :)
Amúgy nyilván még az ügyvéd is azt javasolná szerintem, hogy addig is ne kötözködj, hanem csináld meg amit kérnek és majd ha nyert az ügy akkor be lehet mutatni nekik :D

Hat lehet:) Az utolsoval egyetertek:)
Mindenesetre ha en ide jutok, akkor mar a cel az lesz, hogy a "legutolso" koteleket is levagjam Mo.-tol, vegleg eljojjunk es nem fog erdekelni :baby:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #35359 Írta: zigglo
zigglo válaszolt a következő témában: Gyámhatóság illetékessége

Na, a jogállamiságon azért elvitatkoznék, de amúgy egyetértünk . :) :) :laugh:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #35501 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Gyámhatóság illetékessége

Március 15-el hatályba lép a módosítás! ;)

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Az elváltak viszont jobb ha tájékozódnak mert letelepedésnél a másik szülőnek hozzá kell járulnia a gyerek külföldi letelepedéséhez! Tehát az kevés, hogy megítélték a gyereket, az is, hogy biztosítja a láthatást!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: AiRLAC, porcica85, p.zsuzska71, Athena1985

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!