Családdal indulni

Több
12 éve 7 hónapja #7694 Írta: molnarandrea
molnarandrea válaszolt a következő témában: Családdal indulni

Mi a kiutazást és minden költséget csak kölcsönből tudnánk fedezni, annak a reményében,hogy mindketten keresünk minimum 900 eurót fejenként és abból megélünk, valamint törlesztjük a tartozást.Mi is tisztában vagyunk azzal, hogy ez a 690 euró nagyon nagy pénz!De az ember, ha bajban van minden lehetséges "megoldást" megvizsgál, mérlegel és a legkisebb "hajszálba" is belekapaszkodik.

Andi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #7695 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Családdal indulni

molnarandrea írta: Nem tudom,hogy van-e köztetek Ózd környékéről származó? Ő talán megérti, hogy miről beszélek.

Értem én, hogy miért nehéz pedig 15 éve járhattam Ózdon és környékén de ennek semmi köze ahhoz, hogy miért költenétek ügyintézésre 1400 eurót nyelvtanulás helyett. :unsure:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #7696 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Családdal indulni

Arról nem is beszélve, hogy Ózdon árufeltöltőket keresnek a TESCO -ba. :unsure:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja - 12 éve 7 hónapja #7711 Írta: hennymami
hennymami válaszolt a következő témában: Családdal indulni

Sziasztok! Én teljesen új vagyok itt és a segitségeteket szeretném kérni. Párom egy éve dolgozik Iffezheimben, a 3 gyermekünk és én pedig itthon. Most jött el az a pillanat, hogy már senki nem birja ezt az állapotot, igy lakáskeresésben vagyunk, remélem, ugy néz ki, hogy sikerrel járunk, igy kb. egy hónap mulva megyünk mi is utána.

Kérem azokat, akik gyermekekkel vágtak neki az új életnek és van már tapasztalatuk a kinti ügyintézésekben, az irjon nekem, hogy fel tudjam tenni a kérdéseimet.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #7712 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Családdal indulni

hennymami írta: Kérem azokat, akik gyermekekkel vágtak neki az új életnek és van már tapasztalatuk a kinti ügyintézésekben, az irjon nekem, hogy fel tudjam tenni a kérdéseimet.

Szerintem úgy hatékonyabb lesz, hogy a keresőt használva megpróbálsz kérdéseidre választ találni, ha nem találnál akkor pedig feltennéd azokat. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #7719 Írta: andreas
andreas válaszolt a következő témában: Válasz: Családdal indulni

Nem ilyen egyszerü.
A ferj kap egy kedvezöbb adobesorolast, a feleseg 400 EUR-ig dolgozhat adomentesen.
Biztositast a ferj alapjan kap.
De ha mar teljes munkaidoben megy el dolgozni a feleseg akkor egy kedvezötlen adobesorolast kap.
A hazassag akkor elöny, ha ferj nagyon sokat keres.
En 1700 Eurt keresek a parom többet, igy mi nem hazasodtunk ossze mivel igy kedvezöbb szamunkra az 1 adoosztalyban maradni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!