Magyar rendszámmal Németországban

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 4 hónapja #9862 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Magyar rendszámmal Németországban

kisne írta: És mivel én sürün járok haza, igy vizsgálhatják mikor kezdődik az egy év nem?????Üdv.Terézia

A hatóság nem annyira hülye, mint amennyire azt képzeled. Megnézik hogy mikor jelentkeztél be, vagy kikérik a munkaadótól a szerzödésed! Tudod a hülyék a másik sorban állnak.....
:woohoo:
Nekem különben tök mindegy, hogy Te esküszöl a magyar rendszámú kocsira. Súlyadó, reg. adó, eredetiség, stb. Ezek itt nincsenek! Számolj azért utána, hogy itt mennyibe kerülne a tartása havonta! Nálunk pl. mindkét kocsi (összesen) jó 25%-al drágább lenne otthon, mert én 30%-on vagyok, mivel nem töröm a kocsikat...... Söt, mi már (még) otthon is német rendszámú kocsival jártunk, az utóbbi 3 évben 1986-tól, mert már akkor olcsóbb volt!
;)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #9866 Írta: kisne
kisne válaszolt a következő témában: Magyar rendszámmal Németországban

Szio DCT

Igen én eskőszőm a magyar rendszámu autora, és mivel itt lehet hogy bevagyok jelentve ,de tudod magyarországon is, igy hol itt élek hol ott.
Amugy itt tőbbszáz euro volna .
A másik hidd el ismerem a rendőrőket a volt férjem rendőrkapitány volt, és most a lányom nyomozo .Igaz "csak magyarországon" ugy hogy egy két ügybe belelátok még ha a "hülyék a másik sorban Állnak is " :sick: :lol: :lol: :lol: :lol:
És most német párom van és ő is magyarrendszámra szavazott. aztán majd kiderül kinek lessz igaza-de neked amugy is mindig nem :laugh:
Üdv.terézia

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #9868 Írta: Roxa
Roxa válaszolt a következő témában: Magyar rendszámmal Németországban

Hát én nem tudom, de jelen pillanatban,-átszámolva-, negyedévente 10 euró biztosÍtást fizetek...

Mondd meg az igazat, úgysem hiszik el!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #9881 Írta: kormi33
kormi33 válaszolt a következő témában: Magyar rendszámmal Németországban

Üdv,
Trosztg: Autoschein= Törzskönyv
Teljesen igazad van,nekünk is lízinges az autó,és a bürokrácia 2 széke között ülünk.

Arról nem is beszélve, hogy akinek megmarad a magyarországi bejelentett lakcíme is,
és külföldi ( jelen esetben német) rendszámmal közlekedik otthon, lehetnek kellemetlen
percei egy igazoltatásnál. Ennek meg a mostani ausztriai HTO őrületnek köszönhetően
nagy a valószínűsége. :woohoo:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #9891 Írta: trosztg12345
trosztg12345 válaszolt a következő témában: Magyar rendszámmal Németországban

Üdv,

mi ez az osztrák HTO őrület ? Nem hallottam még róla. :(

Egyébként otthon megszavazták, hogy jan.01-től magyar állampolgár, akinek megvannak a magyar iratai és lakcíme NEM VEZETHET KÜLFÖLDI RENDSZÁMOS autót !!!!!!!!!! Kivétel a bérlettel foglalkozó cégek, de ők is elég kemény szigorítással !!

NA EZ A NEM GYENGE !!!!!! Most akkor mi van ? Fizetésnélkülin vagyok otthon egy olyan cégnél, ahol kikötés a magyar állampolgárság és lakcím. Itt élek, dolgozom. Ezek alapján nem is vehetek német rendszámos autót, vagy legalábbis nem közlekedhetek vele Mo. területén . Ez de széééép !

Magyarország, én így szeretlek ! :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 4 hónapja #9898 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Magyar rendszámmal Németországban

kisne írta: És most német párom van és ő is magyarrendszámra szavazott. aztán majd kiderül kinek lessz igaza-de neked amugy is mindig nem Üdv.terézia

Ez végtelenül egyszerű. Addig amig nem derül ki, nektek! Lesz egy kis, koccanásos baleset, vagy valami más ciki (feltörik, megkarcolják, netán ellopják, stb) és ehez helyi (német) rendőri intézkedés kell, akkor könnyen kiderülhet a dolog! Ezután már csak a hivatalokon múlik, hogy milyen döntés lesz!
;)
Én csak megkérdezem, hogy mi van ha azonnal kivonják a fogalomból? Csak úgy elméletileg. Mi lesz, ha? Vagy azt mondják, hogy 48 órán belül tetess rá német rendszámot! Megnézted már a költégeket?
:whistle:
Kivánom neked őszintén, hogy ne legyen igazam! :unsure:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!