Kiköltözéssel kapcsolatos teendők

Több
12 éve 10 hónapja #5300 Írta: Himmelsjager
Himmelsjager válaszolt a következő témában: Kiköltözéssel kapcsolatos teendők

NRW-ben vagyok. De kösz az infót. A Sparkasse lesz a befutó akkor.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 10 hónapja #5302 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Kiköltözéssel kapcsolatos teendők

Szia Himmelsjäger,
Nezz utana, lehet, hogy van olyan bank, ami a Te foglalkozasodban jobb. Nekünk pl az Apobank. Ennek sokkal jobban a kondicioi, es van szemelyes tanacsado is.
szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #5620 Írta: Himmelsjager
Himmelsjager válaszolt a következő témában: Kiköltözéssel kapcsolatos teendők

A NETBANK ( netbank.de ) eddig ez tűnik a legjobbnak. Teljesen Internetbank, adnak Mastercardot, ingyenes a pénzfelvétel BÁRMELYIK automatáról, nincs kezelési költség, nincs minimális kereseti követelés. Júni 30-ig aki regel, az ha szerencsés 500 €-t kap ajándékba. Ha továbbajánlja linken a netbankot és ismerőse regel be akkor 30 €-t kap meghívottanként.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #5623 Írta: Roxa
Roxa válaszolt a következő témában: Kiköltözéssel kapcsolatos teendők

ha már netes bank, akkor olyat érdemes keresni, aminek "jó" neve van, azaz kedvelt a lakosság körében.

az Ing Diba is ingyen ad Visa kártyát, és ingyenes nála a számlavezetés.
a másik neves bank még a com.direkt
mindkettő ad ajándékot ( azt hiszem 50 eurót) és nem csak egy szerencsésnek, hanem mindenkinek.

sok sikert:)

Mondd meg az igazat, úgysem hiszik el!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Optimist
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 9 hónapja #5649 Írta: Optimist
Optimist válaszolt a következő témában: Kiköltözéssel kapcsolatos teendők

Az Adókártyát (Lohnsteuerkarte) csak a munkahely megtatlálása után kell igényelni, vagy lehet már előtte is??? Egyébként én két hónapja voltam bent, bejelenteni a lakcímem, és nem szóltak, hogy ha 3 hónap múlva sincs munkám, akkor menjek vissza...Tehát hogy fognak engem kötelezni arra, hogy esetleg fizessek itt is betegbiztosítás??? Remélem jó helyre írok:)Új vagyok még itt.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • feco100
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 9 hónapja #5665 Írta: feco100
feco100 válaszolt a következő témában: Kiköltözéssel kapcsolatos teendők

Hello Optimist!Az adokártyát nyugodtan megigényelheted elötte is,nem kell megvárni amig találsz munkahelyet,jobban jársz igy!Én a helyileg illetékes adohivatalban kértem meg kb 5percig tartott és a kezembe adták,jobb ha már ezzel mész a munkáltatohoz!A biztositásrol meg annyit,hogy ez biztosito válogatja,mindegyik más,van aki kéri ill kötelezz visszamenöleg a megfizetésre amiota neked van bejelentett lakcimed itt,van amelyik nem!Név szerint nem tudom mert nagyon sok biztosito van itt.Ja és ha nem adod le az adokártyádat az uj melohelyen addig automatikusan a legrosszabb kategoriába tesznek ami nagyon rossz adozás szempontjábol!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!