Próbamunka

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 1 hónapja - 11 éve 1 hónapja #29873 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Próbamunka

mikulino írta: Sziasztok. Megvolt a próbanapom. Egész jó a meló, jövő héten kiértesítenek.

Szóval, meg volt a prónanapod és jól sikerült, sőt a meló is tetszik! Mit nem tudtak azonnal megmondani, vagy másképpen kérdezve: miről értesítenek ki 1 hét múlva, amit azonnal nem tudtak volna megmondani?
Informálj feltétlenül bennünket, hogy hogyan ment, mit kellett csinálni. Ki ügyelt rád, hogy jól csinálod-e vagy sem?

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #29876 Írta: mikulino
mikulino válaszolt a következő témában: Próbamunka

Megmondtak minden információt, arról értesítenek ki, hogy ténylegesen felvesznek e. Konkrétan a kezdési időpontról is, valamint egy esetleges albérleti elérhetőségekről. Mert ugye keresnem kell egy közeli albit, és ebben tudnak segíteni.Mármint a keresgélésben. De nekem is szólnom kell, hogy mikor tudok kezdeni. Fűrészáruval kellett dolgozni, kész méretre vágás volt a feladat. Az ottani műhelyfőnök figyelt , valamint esete kikérte a német kolléga véleményét a munkámról, nyelvtudásomról, akivel együtt dolgoztam. Röviden ennyi volt azon a napon...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #30640 Írta: Ibolya963
Ibolya963 válaszolt a következő témában: Próbamunka

Sziasztok!
Olyan problémával szembesültem, hogy lenne munkahely, ahová próbanapra mehetnék, de kellene az úgynevezett német krankenkassa kártya. Ez lenne az első munkahelyem Németországban. A hatóságok szerint azonban ilyen kártyát csak akkor kapok, ha már dolgoztam Németországban. Most hová forduljak? Kérem aki tud segítsen.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • prosperus
  • prosperus profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
11 éve 3 hete - 11 éve 3 hete #30649 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Próbamunka

Olyan problémával szembesültem, hogy lenne munkahely, ahová próbanapra mehetnék, de kellene az úgynevezett német krankenkassa kártya. Ez lenne az első munkahelyem Németországban. A hatóságok szerint azonban ilyen kártyát csak akkor kapok, ha már dolgoztam Németországban. Most hová forduljak? Kérem aki tud segítsen.

Most vagy hülye a probababas munkaltatod, vagy hülyiteni szandekozik.
Neki tisztaban kell lennie azzal, hogy csakis bejelentett es registralt
munkavallaloknak van ilyen. :wait:
Probald meg megmagyarazni neki, hogy miert nincs.
Probamunkara is csak szerzödes kereten belül vedd fel a munkat, mert ha kijön
a Zoll bacsi es a "Pozilei" ellenörizni , semmivel nem fogod tudni igazolni,
hogy probamunkarol van szo es ezert egy az egybe ugy veszik, hogy feketen
dolgoztal. :confused:
Es ha ellenöriznek esküdhetsz az uttörö becsületszavadra is, hogy csak
probamunka, mivel nem tudod ezt papiron igazolni, kemeny büntetest kell
neked is fizetni.
Bukta, bukta,bukta............... :whew: :whew:

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DECOTEXT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 3 hete #30650 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Próbamunka

mikulino írta: Megmondtak minden információt, arról értesítenek ki, hogy ténylegesen felvesznek e. Konkrétan a kezdési időpontról is, valamint egy esetleges albérleti elérhetőségekről. Mert ugye keresnem kell egy közeli albit, és ebben tudnak segíteni.Mármint a keresgélésben. De nekem is szólnom kell, hogy mikor tudok kezdeni. Fűrészáruval kellett dolgozni, kész méretre vágás volt a feladat. Az ottani műhelyfőnök figyelt , valamint esete kikérte a német kolléga véleményét a munkámról, nyelvtudásomról, akivel együtt dolgoztam. Röviden ennyi volt azon a napon...

Kedves Mikulio! Nagyon sajnálom, de ami neked teljesen világosnak tűnik azt én továbbra sem értem! Ha estére megfeleltél, akkor mire várnak egy hétig? Mi derülhet még ki az egy hét alatt, s miért nem aznap kérdezték meg, hogy mikor tudsz kezdeni, ha prímán megfeleltél! Tudod, amikor ehez a céghez jöttem (13 éve), akkor volt egy pár perces megbeszélés, hogy mit tudok csinálni s mihez értek. Ez után volt egy kb. 1 órás teszt, úgy hogy kiadta egy kisebb munkát amit a computeren el kellett végeznem. Ezután (nélkülem) összeültek, (engem kávézni küldtek egy kolegával) majd 10 perc múlva megkérdeztek, hogy mennyire gondoltam havonta. Miután megegyeztünk, az utolsó kérdésük az volt, hogy mikor tudok kezdeni! Megmondtam, elbúcsúztunk s az ajtóban szólt a főnök hogy a szerződésemet póstázzák, mert felvesznek! Az egész kb. 2,5 órát vett igénybe s máris tudtam az eredményt, hogy kellek e nekik vagy sem!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #30653 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Próbamunka

szerintem tok okes, ha megneznek mast is. van aki szerencses, es 5 perc alatt felveszik, de szerintem ez a ritkabb. drukkolok!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!