Próbamunka

Több
11 éve 2 hete #30727 Írta: mikulino
mikulino válaszolt a következő témában: Próbamunka

kedves Decotext. azert vàrtak ket hetet,mert mikor kimentem a probanapra akkor en Szabi alatt jottem ki,tehat ezutan mondàk fel az otthoni munkahelyemen.ott a felmondàsi ido felet elengedték,ezert kellett meg 2 hetet dolgoznom meg otthon.de mar kint vagyok,sikerult minden eddig,mar csak egy közelebbi alberletre van szuksegem.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #31437 Írta: Juditka
Juditka válaszolt a következő témában: Próbamunka

Sziasztok!
Akinek van Németországi Egészségügyi Intézményben eltöltött próbamunkáról tapasztalata, és megosztaná velünk itt a fórumon, megköszönném.

További szép napot!
Judit

Judit :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #34731 Írta: zsuvar
zsuvar válaszolt a következő témában: Próbamunka

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, próbamunkára megyünk jövő héten, ha sikerül és felvesznek minket mire kell figyelnünk? Mennyi idő lesz hazajönni és kiköltözni a munkakezdés elött ? Eddig nem dolgoztam külföldön! :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #34733 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Próbamunka

zsuvar írta: Segítséget szeretnék kérni, próbamunkára megyünk jövő héten, ha sikerül és felvesznek minket mire kell figyelnünk?

Inkább arra figyeljetek, hogy a próbamunkát se kezdjétek el szerződés és biztosítás nélkül! ;)

zsuvar írta: Mennyi idő lesz hazajönni és kiköltözni a munkakezdés elött ? Eddig nem dolgoztam külföldön! :)

Ezt a munkaadótól kérdezd meg de tippem szerint (ha maradtok) az első szabad hétvégéteken tudtok hazajönni és "kiköltözni" amit a helyetekben inkább néhány hónap után lépnék csak meg!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zsuvar

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #34734 Írta: zsuvar
zsuvar válaszolt a következő témában: Próbamunka

Köszönöm! Egy hét próbamunkát kértek,hogy lássák eltudom e látni a feladatom..stb.. Cukrász vagyok! Mivel van egy gyerkőcünk elmondtam hogy ő is jönne velünk,azt mondták ha minden oké semmi akadálya. Párom szabadság alatt jön velem, neki még fel kell mondania ha felvesznek minket! Azért kérdeztem ,hogy mennyi időt adnak! Szállást biztosítanak ere az egy hétre,fizetik minden költségünket ( útiköltség, autópálya matrica ), plusz az étkezést is biztosítják.Ez így tisztességes ugye ?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #34739 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Próbamunka

"Szállást biztosítanak ere az egy hétre,fizetik minden költségünket ( útiköltség, autópálya matrica ), plusz az étkezést is biztosítják.Ez így tisztességes ugye ? "


Hát ez túlmegy még a szimplán tisztességes kategórián is!! Vagy nagyon-nagyon kell nekik az ember, vagy nagyon nagy szerencséd van ezzel a céggel, vagy mindkettö... ;) ;) ;) Csak gratulálni tudok és el ne rontsd a dolgot ! :laugh: Sok sikert!!

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!