Próbamunka

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 3 hónapja - 10 éve 3 hónapja #34760 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Próbamunka

zsuvar írta: ....,mert itt magyarba 70 ezer forintot fizettek, max 80 at- és ez nem túl jó ! Nem is várok több fizetést, ez is nagyon Fair dolog , hogy ennyi mindent állnak már most, hogy nem is nagyon ismernek!


Kedves Zsuzsa! Azért nem kell túlértékelni a dolgot! A próbamunkánál lehet, hogy felszámolják majd a szállást és az ellátást! Azért tettem be a linket a kereseti lehetőségről. Ebben a szakmában itt nagy a hiány így jók az esélyeid! Lehet pókerezni is a bérnél, csak hát vigyázni kell, de azért ne add el magad áron alul! Otthon pont az a baj, hogy talál a munkaadó 80 ezerért is munkavállalót! (Ha nem vállalná ennyiért senki, akkor fizetne többet!) Majd azért számolj itt be, hogy mi lett a vége, hogy a fórumozó társaknak egy hasznos tanulság legyen, vagy így, vagy úgy! Ha nyertél már otthon a szakmában díjakat, akkor szerintem kellesz nekik.

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #34761 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Próbamunka

A fizetés tartománytól és gyakorlattól függ: INFO Alul grafikusan is mutatja az oldal az átlagos (!) kereseti lehetöségeket!

Azért ebböl a táblázatból senki ne vonjon le messzemenö következtetéseket. Feltünt pl., hogy Schleswig-Holstein-ben az átlagkereset laza 1200.-€-val több, mint pl. Rheinland-Pfalz-ban. A fríz barátaink meg nem arról híresek, hogy degeszre keresik magukat... Aztán látom, hogy a statisztika összesen 180 (!) adaton alapul. Az tartományonként usque 10-12 adatot jelentene átlagban (a lakosok számát figyelmen kívül hagyva). Itt már elég, ha a frízeknél két 30+ éve a pályán lévö mester is megadta a paramétereit, míg máshol éppen egy efféle sem töltötte ki a kérdöívet és máris borul a statisztika.
Más: az összátlag 1500 körül van, ez nagyjából akár stimmelhet is. Írtam itt már korábban az öcsémröl, aki péksegéd volt itt (idöközben beütött neki otthon az "álomállás"), az ö pénze BW-ben nulla szakmai képzettséggel és nulla gyakorlattal 160 órára vetítve 2000 € fölött volt éppen. Ö is cukrászkodott is a pékségben, tehát zsuvar, a Te eddigi pályafutásod alapján ne add magad olcsón! (Nyilván persze attól is függ, melyik tartományba mész...) Igen, tudom, nehéz belöni a "nem túl sok, de nem is kevés" fizuigényt. :dry:

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!