GBR-es munkavállalás és családi pótlék?

  • rimoldi
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 hónapja #3190 Írta: rimoldi
rimoldi válaszolt a következő témában: GBR-es munkavállalás és családi pótlék?

Eva10 írta: Mindenesetre en nem ertem, miert szeretnemd a különbözetet kerni csak. Aztan, ha itt többet kapsz, mindig adhatod be, hogy csökkentsek a különbözetet. Persze, ha a ferjed csak rövid ideig dolgozik Nemetorszagban, akkor ez jo, de ha tartosan itt szeretne, akkor jobb az egeszet itt kerni.


Én úgy tudom, amíg nincs itt a család összes tagja, akkor csak a különbözetet kaphatod meg.
De valaki javítson ki ha nem jól tudom. :ohmy:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja - 13 éve 2 hónapja #3191 Írta: Vatbrigi
Vatbrigi válaszolt a következő témában: GBR-es munkavállalás és családi pótlék?

Szia Rita!
Nagyon-nagyon szépen köszönök mindent, remélem így már sikerülni fog. Ha bármi kérdésem lenne még írni fogok.
Nem is nagyon akartam fizetni mert Én is sokalltam azt a 250 eurót gyerekenként.
Köszi, köszi mindent, nagyon aranyos vagy!
További szép estét!
Üdv: Brigi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja - 13 éve 2 hónapja #3192 Írta: Vatbrigi
Vatbrigi válaszolt a következő témában: GBR-es munkavállalás és családi pótlék?

Szia Éva! Köszi majd még meg gondoljuk de éppen most olvastam amit Rita írt, hogy szerinte csak akkor lehet úgy kérni ha mindannyian kint lennénk. Na majd még utána járunk és majd látjuk.
Köszi Éva neked is a segítséget!
További szép estét!!!!
Üdv: Brigi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 hónapja #3193 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: GBR-es munkavállalás és családi pótlék?

Szia Brigi!

Bocs a sok levelert. Nalunk az egyik gyerek otthon tanul, es kapjuk a csaladi potlekot itt Nemetorszagban. ha Te föallasu anya vagy, akkor talan semmi akadalya annak, hogy bejelentkezzetek a ferjedhez. nekem is van meg otthon is lakcimem. Az igaz, hogy minden gyerek is be van ide jelentve.

szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • rimoldi
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 hónapja #3194 Írta: rimoldi
rimoldi válaszolt a következő témában: GBR-es munkavállalás és családi pótlék?

Szia Brigi!

Nagyon szívesen a segítséget. Ha tudok még valamiben segíteni, szívesen teszem. Nyugodtan írj!
Szép estét nektek is!


Szia Éva!
Ha mindenki be van ide jelentve az más, mert akkor persze hogy kapod a teljes összeget.
Viszont, akkor az hogy lehet, hogy az egyik mégis otthon tanul? Vagy magántanuló?
Mert itt, amint bejelentkezik a lakcímre, már küldik is a papírt, hogy melyik iskolába kell járnia.
Vagy nem így van?
Mellesleg nekünk is megvan az otthoni címünk is. :whistle:
Szép estét!

Üdv Mindenkinek!
Rita

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 hónapja #3196 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: GBR-es munkavállalás és családi pótlék?

Szia Rita!

Az elettarsam lanya nem akart oroszt tanulni(ez volt a masodik nyelv az iskolajaban), igy egy ev utan hazament, es otthon jar gimnaziumba. Hozza onnan mindig a papirt, es igy nincs gond. De mar elmult 18 eves. Szepen kitöltik a nemet papirt, igaz, nem nehez.
Viszont itt is siman kitöltik a magyar papirt a nyugdijfolyositonak...a lanyom leforditja nekik.

Hogy küldenek-e papirt, nem tudom, mert a gyerekeink azonnal jartak iskolaba, nem kellett papirt küldeni.

szia, szep estet:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!