GBR-es munkavállalás és családi pótlék?

Több
13 éve 2 hónapja #3139 Írta: abraham64
abraham64 válaszolt a következő témában: GBR-es munkavállalás és családi pótlék?

Szia Brigi !
Az a legegyszerűbb ha fel keresnek egy adószakértőt. Merre dolgoznak a férjedék? Nekünk is Gbr-ünk van. Mi igaz oktoberben kiköltöztünk a 2 gyerekkel, szóval mi az egész családit itt intézzük. De van olyan ember aki segít ezeket elintézni. Ha kell tudok ebben segíteni. Mi Baden- Württenbergben vagyunk. Sajna itt mindenhez a könyvelő vagy adótanácsadó által kiadott papírt kérik fizetés igazoláshoz. Sok mindent le lehet írni.
Üdv
Annamari

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja - 13 éve 2 hónapja #3140 Írta: abraham64
abraham64 válaszolt a következő témában: GBR-es munkavállalás és családi pótlék?

Bocsi lemaradt a nyomtatvány
http://goo.gl/C7XZb
itt megtalálsz mindent és ki is tudod nyomtatni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja - 13 éve 2 hónapja #3144 Írta: Vatbrigi
Vatbrigi válaszolt a következő témában: GBR-es munkavállalás és családi pótlék?

Szia Annamari!
Nagyon-nagyon szépen köszönöm a segítségedet! Van nekik könyvelőjük úgy hogy az nem gond az kiadja az igazolást gondolom, amúgy Heilbronn-ban vannak.
Most jelenleg írtam a magyarországi állam kincstárnak és remélem majd azok segítenek.
De akkor a GBR-rel igénybe tudjuk venni ugye? Az nem gond Remélem sikerülni fog mert nálunk 3 gyermeknél még ha csak a különbözetet is kapjuk akkor is jó.
Köszi szépen mindent. További szép napot!
Üdv: Brigi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • rimoldi
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 hónapja #3159 Írta: rimoldi
rimoldi válaszolt a következő témában: GBR-es munkavállalás és családi pótlék?

Zita írta: Sziasztok,

Nem a krankenkassenal (betegbiztosito) kell megkervenyezni hanem a hozzadtartozo Familienkasse-nal. En peldaul Singenben lakok es nekem a Villingen-Schwenningeni küldi. Es ez az intezmeny a munkanelküli irodahon tartozik. Attol függ hol laksz. Nezdd meg a neten.
Üdv Zita


Zitának teljesen igaza van, én írtam el.:blush: Valóban a Familienkasse-nél kell intézni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja - 13 éve 2 hónapja #3166 Írta: Vatbrigi
Vatbrigi válaszolt a következő témában: GBR-es munkavállalás és családi pótlék?

Sziasztok!
Felhívtam ma a MÁK nemzetközi kapcsolatok osztályát és semmit nem tudtak mondani, azt mondták érdeklődjek abban az országban ahol dolgozik a párom.
Semmit nem tudnak! Csak azt nem tudom minek vannak akkor ott?
Nincs valaki aki Heilbronn környékén lakik és tudna is segíteni?
Köszi előre is!
Üdv: Brigi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja - 13 éve 2 hónapja #3169 Írta: abraham64
abraham64 válaszolt a következő témában: GBR-es munkavállalás és családi pótlék?

Szia Brigi !
Ezt már én is végig jártam, hogy ide oda kapcsolgattak és senki nem tudott semmit.
Üdv Annamari

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!