GBR-es munkavállalás és családi pótlék?

  • mmarti
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 hónapja #3271 Írta: mmarti
mmarti válaszolt a következő témában: GBR-es munkavállalás és családi pótlék?

Szia!
Olyan régóta kereslek itt a fórumon,de sose voltál fent! Ez igazán jó hír!:-( Otthon felmondtam,úgyhogy csak várni tudunk. Remélem,nem ülnek olyan sokáig rajta,mert kellene a pénz! Semmilyen papírt nem kértek,csak amit küldtek,töltsem ki. Van e mhelyünk,hol,mettől meddig,ilyenek. Ha ezt tudom,beletettem volna a születésiket is. Bár nem értem,minek,eddig is ez alapján folyósítottak otthon.Az adataink uazok maradtak! Majd jelzem a fejleményeket! Köszi,Márti

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja - 13 éve 2 hónapja #3279 Írta: Vatbrigi
Vatbrigi válaszolt a következő témában: GBR-es munkavállalás és családi pótlék?

Szia Rita!
Köszi a segítséget hogy mik kellenek, majd látjuk hogy mi lesz még. Lehet, hogy Annamari férje dolgozik akkor GBR-ben és azért nem semmi hogy mennyi az elintézési idő.
Köszi mindent, további szép napot!
Üdv: Brigi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja - 13 éve 2 hónapja #3280 Írta: Vatbrigi
Vatbrigi válaszolt a következő témában: GBR-es munkavállalás és családi pótlék?

Szia Ollti!
Köszi az infót hogy milyen papírok kellenek a GBR-hez. Annyit szeretnék kérdezni, hogy betegbiztosítási igazolás az jó itthon mert az Én páromnak itthon van betegbiztosítása és, hogy miként lehet úgy intézni a családit, hogy itthon ne legyen lemondva mert nekem mikor írtam a MÁK-nak egyből azt írta az ügyintéző hogy lemondja a gyerekekre a családit itthon hogy kitudja adni az igazolást, hogy meddig kaptuk itthon.
Köszi mindent, további szép napot!
Üdv: Brigi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja - 13 éve 2 hónapja #3311 Írta: hoxand
hoxand válaszolt a következő témában: GBR-es munkavállalás és családi pótlék?

Sziasztok!
Nekem az lenne a kérdésem, hogy akkor is jár-e családi pótlék ha a férjem magyar cégtől van kiküldetésben Passau mellett? Mert míg én otthon voltam a kisfiammal beszéltem a MÁK nemzteközi osztályával és ők azt mondták hogy a különbözetet igényelhetjük. Aztán a cég kinti könyvelője azt mondta hogy nem jár, majd csak májustól. Csak azt nem értem hogy mi változik májustól hogy ha a német cég nem veszi át őket. Egyébként Ő június óta van kint mi meg a kicsivel november 1-től. Van bejelentett lakcímünk és annak ellenére hogy a férjem otthon is kap fizetést és adózik otthonra itt is ugyan úgy adózik csak a tb-t nem fizetik itt nekik. Azt otthon és eu-s egészségügyi kártyánk van. Remélem valaki tud válaszolni a kérdésemre. Nagyon hálás lennék.
Nagyon köszönöm előre is. Szandra

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja - 13 éve 2 hónapja #3314 Írta: abraham64
abraham64 válaszolt a következő témában: GBR-es munkavállalás és családi pótlék?

Szia Brigi !
Nem akarok ,hülyeséget mondani de én úgy tudom ha itt van bejelentett lakcíme és vállalkozás akkor betegbiztosításnak is lenni kell, mert különben megbüntetik. Ez után járjon utánna a férjed, nehogy ezen bukjon meg a dolog.
A családihoz a magyar E411-est töltsétek ki.
A némethez pedig : Antrag auf deutsches Kindergeld - Ausland -
További szép napot
Üdv
Annamari

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja - 13 éve 1 hónapja #3353 Írta: ollti
ollti válaszolt a következő témában: GBR-es munkavállalás és családi pótlék?

Szia Brigi...
Én Heilbronnban vagyok ..Két gyerkőc van most van folyamatban a kiegészítő családi pótlék intézése,ha gondolod segítek...Nekem van egy segítségem a MÁK Nemzetközi Kapcsolatok Osztályán ő nagyon kedves és segítőkész ha gondolod megadom az elérhetőségét....Üdv:Timi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!