Idősgondozás Németországban

Több
12 éve 5 hónapja #8817 Írta: zsuzsibuzsi
zsuzsibuzsi válaszolt a következő témában: Idősgondozás Németországban

szia én bajorországban dolgozom egy magán retardált otthonban és nincs jo véleményem erről a helyről sőt ha tehetném már lelépnék innen.igaz csak 4 honapja jöttem de ennyi megaláztatást és rengeteg munkát nem beszélve a retardált emberektől valo félelemtől főleg éjjel aki nem dolgozott iyen helyen annak nem valo ez!szeretnék tovább lépni de egyenlőre kevés a némettudásom már ami a németeket illeti!sajnos ez van biztos h elsőre nem jo helyre kerültem ez az én formám!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #8819 Írta: astarta
astarta válaszolt a következő témában: Idősgondozás Németországban

Szia Zsuzsi!

Mit értesz megaláztatás és rengeteg munka alatt?
Van időd és lehetőséged közben fejleszteni a németedet, hogy amint lehet, majd továbbléphess?

Üdv., A.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 5 hónapja #8822 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Idősgondozás Németországban

zsuzsibuzsi írta: szia én bajorországban dolgozom egy magán retardált otthonban és nincs jo véleményem erről a helyről sőt ha tehetném már lelépnék innen.igaz csak 4 honapja jöttem de ennyi megaláztatást és rengeteg munkát nem beszélve a retardált emberektől valo félelemtől főleg éjjel aki nem dolgozott iyen helyen annak nem valo ez!szeretnék tovább lépni de egyenlőre kevés a némettudásom már ami a németeket illeti!sajnos ez van biztos h elsőre nem jo helyre kerültem ez az én formám!


A büszkeséggel nem fogsz sokat elérni! Más hasonló munkahelyeken sem jobb a helyzet. Söt! A magán otthonokban inkább jobb ! Kolegám felesége dolgozik egy 50 féröhelyes otthonban. Majd meg szakad(nak) a munkába, s pénz az alig van. Elképzelhetö, hogy a hiányos német tudás az oka annak, hogy nem mindent, vagy sokat félre értesz? Ebböl lehetnek konfliktisok, mert ha 5x kell elmagyarázni és még mindig nem érted, mit kell csinálni, akkor rosszul fognak bánni veled!!!

Magyarországon viszont borzasztó állapotok vannak ilyen helyeken!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 5 hónapja #8827 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Idősgondozás Németországban

Szia!
Ezekben az otthonokban altalaban sok a munka, es fizikailag is nehez.
De a retardalt emberektöl valo felelem nagyresz valoszinüleg alaptalan. Altalaban nagyon egyszerüen gondolkodnak, es nem veszelyesek. Aki veszelyes, azt a kollegaid altalaban tudjak, es megmondjak neked is.
Nekem van pl. egy betegem, aki ahaszor jön, mindig 10 kezet fog vele, megfogja, megrazza, es nem engedi el, csak amikor az anyja raszol. Egyaltalan nem veszelyes, de ijesztö lehet, ha az ember nem ismeri ezeket a dolgokat. Ha felsz, azt könnyen megerzik ök is, es ez nem jo.
szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #8828 Írta: zsuzsibuzsi
zsuzsibuzsi válaszolt a következő témában: Idősgondozás Németországban

szia
amiota idejöttünk kb 10 ember jött és ment el innen,a németek már nem akarnak dolgozni csak irni mert ők a frahkraftok magyarul a főápolo mert tud németül igy a sok munka a rengeteg emelgetés ágybol kerekes kocsiba és este vissza és ennek a velejároi.most voltam elöször éjszakás a nagy házban 2 vagyunk és nekem a zárt osztályra is mennem kellett ne tudd meg ugy féltem felmenni h kikészültem az 5 éjszaka alatt de rendesen van munkád néha ülni sincs időd és ibeszélnek a hátad mögött a németek de van h a füled hallatára.az evésről ált elfeledkeznek ha rolunk van szo és egyáltalán nem segitőkészek.persze van iskola amit én fizetek hvi 200eu és van amikor el serm tudok menni mert olyan a besosztásom.itt a német nők kemények és nem barátkoznak igaz van kivétel de a segédpoló is nekem parancsol azt kell tennem amit ő mond hiszen ő német.kevés a fizetésünk is mert fizetjük az iskolát és 4 honap utána a szállást is és marad 600 eu ami az itteni fizuhoz képest nagyon kevés.igykszem munkát keresni mielőbb!remélem segitettem.minden jot
A következő felhasználók mondtak köszönetet: margit51

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #8829 Írta: zsuzsibuzsi
zsuzsibuzsi válaszolt a következő témában: Idősgondozás Németországban

szia
szo nincs büzkeségről azt el kellett felejtenem ha itt akarok maradni az első perctől és mst már ha nem mondják is tudom mit kell csinálni,lehet h kevés német tudásom de akkor is embernek érzem magam még ha nem is vagyok német de mindenkinek megvan a lehetőség probálja meg a saját bőrén amihez sok szerencsét kivánok!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!