thomas71 esélyei

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 8 hónapja #12408 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: thomas71 esélyei

thomas71 írta: Bár DCT privát ajánlatát még várom...
Tomi

Mail:
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Irj neki! Jól fizet, de sokat kell dolgozni! Informáld előbb, hogy miket tudsz, s mennyit
akarsz, mert jelentkezője van sok, csak horribilis és irreális fizuért kevés munkáért.....

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: thomas71

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 8 hónapja #12414 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: thomas71 esélyei

Szia Tomi!
Vitazunk mi egyebkent is...de ezek a vitak a leggyakrabban epitö jellegüek - na, neha elszalad a lo, de az is informacio, ki hogyan latja.
Viszont egyetertek Gergövel abban, hogy neked kell megkeresni az oldalon, ami segithet. Rengeteg informaciot irtunk mar le mindannyian, amiket el kellene olvasnod - en pl amit mar 3x leirtam, olyan kerdesre csak azt irom, hogy vissza kell olvasni.
Sajnos nagyon sok elömunkalatot igenyel a kiköltözes, es az elsö idök nagyon nehezek. En mar 3 eve dolgozom, de csak most kezd kicsit könnyebb lenni. Es igen, segitseget is lehet kapni kinnt elöktöl, regi es uj ismerösöktöl. De senkitöl sem lehet varni, hogy a mi munkankat elvegezze. A segitseg az segitseg, es nem a masik helyett megcsinalni mindent.
A hirleveleket nem ismerem, mert nem keresek munkat,de erdemes lenne belenezni, es csak te tudod kivalasztani, mi erdekel. Ha nincs eleg, vagy megfelelö allas az oldalon, akkor utananezhetsz több helyen, ezeket a cimeket is megtalalod az oldalon. De ugye nem kell elmondanom, hogy mennyi helyen tudsz meg allast keresni?
De lehet mashogy is: ha van ra penzed, akkor megbizhatsz egy közvetitöt, hogy nezzen utana az altalad megadottak alapjan, milyen allas felelne meg neked, talan a palyazatot is elkesziti, beküldi....biztosan sokba kerül....
En ugy gondolom, az oldalon olvasgatva, ebböl a sok penzböl a tulnyomo többseget meg tudod sporolni. Sajnos a raforditott idöt nem lehet megsporolni, ha van idöd, ha nincs.
Es bizony arra lehet szamitani, higy az elejen biztosan nagyion sokat kell dolgozni, a nyelvet tanulni, stb....
Es nem ertem, miert vagy elegedetlen, amikor pl en is ejszakaban iron neked ezt a levelet, pedig lenne mas dolgom is. Vagy inkabb maskor foglalkozzak azzal?
Megyek is mar, befejezem a mai elmaradt adminisztraciomat,mert holnap sokaig dolgozom.
szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #12415 Írta: thomas71
thomas71 válaszolt a következő témában: thomas71 esélyei

Szia Gergoo.
Nos megnéztem a topik 5 napot sem bírt ki ( 4 nap és 23 óra) és már megkaptam most már szemtől szembe, hogy igazából sz@rt sem érek sem én sem a szakképzettségem, sem a diplomáim. Tudod annak idején 27 éve, 22 éve meg 15 éve amikor elkezdtem a sulijaimat még jónak tűnt az a végzettség is. Elvileg most is jó, hiszen azt kapom folyamatosan tőletek - kivétel két-három ember - hogy minek akarok én kimenni, hiszen olyan jól megélek én Mo.-on is - szerintetek. Egy dologban igazatok van a németet meg kell tanulnom.
Azt nem tudom te milyen szakképzettséggel mentél annak idején ki, de már jó magas lovon ülhetsz ha ilyen véleménnyel vagy egy honfitársadról aki segítséget kér. Csak vigyázz, tudod a magas lóról leesés esete...
A C jogsi persze C+E de az E-re egyébként nem lesz szükségem mert nem közúti árufuvarozásra kell.
Egyébként meg sok sikert mindenkinek, részemről a topik be van fejezve. Ha te vagy a moderátor kérlek zárd is le.
Üdv. T.

A feszültség alatt lévő vezeték ugyanúgy néz ki, mint az amelyik nincs feszültség alatt. Csak más a fogása...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #12416 Írta: thomas71
thomas71 válaszolt a következő témában: thomas71 esélyei

Szia Eva. Igen igazad van, de nem akarok többet ezzel a témában vitázni senkivel, van elég bajom enélkül is. Egyébként én is azért ülök éjjel itt a gép előtt mert máskor nem nagyon van időm rá, és eközben németül is tanulok :-). Szia. T.

A feszültség alatt lévő vezeték ugyanúgy néz ki, mint az amelyik nincs feszültség alatt. Csak más a fogása...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #12417 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: thomas71 esélyei

Te geroo!

Nem vagy te egy kicsit neveletlen?
Neki esel az embernek okkal ok nélkül... :angry:
Azt látom, hogy bennfentes vagy mivel pirossal van a nic neved kiírva, de amennyire higgadt a pirossal írt "irany nemetorszag" nic név tulajdonosa Te pont mint egy buldog kapsz minden után :(
Ha nehezedre esik a "tudatlan honfitársaidon " segíteni miért nem mentél inkább könyvtárosnak. Ott mindig csend van, senki sem zajong és nem igazán zavar buta kérdésekkel.
Ahogy így elolvasgatlak szerintem Te pesti vagy és innen nyomod az igét. Kísértetiesen hasonló a megnyilvánulás itt minden nap a városban...igazam van? :blink:
Hát miért nem tudod szépen elmagyarázni neki a lépéseket?
A C kategóriával meg miért is nincs meló, mert ezt mondat valaki? Vagy mert tapasztalatból tudod? Hány száz címet másoljak be neked ahol tömegével keresnek szóló könnyű tehergépkocsira gkvezetőt? Tomi barátunk csak nem jó sorrendben próbál lépegetni!

Erre Te letorkolod...gratulálok :pinch:

Ez nem segítség csak nagyképűsködés és félő hogy nincs mögötte semmi ;)

szúúszáááhh hombre! szúúúszáááhhh (csak nyugodtan, mély lélegzettel...)

kfz

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 8 hónapja #12419 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: thomas71 esélyei

Szia Gergö!
Bocs, ha tul kemenyen fogalmazok. En azt hittem, Thomas ertelmes ember, nehany diplomaval, es nem fel a munkatol. Amiket irtunk, eleg sok informaciot hordozott, plusz visszaolvas, plusz megnezi a hirleveleket,es maris elkezdheti....
Talan ö is azt varta, mint többen masok, hogy majd kezebe adod a cimet, az elömelegitett szeket az iroasztal mellett, ahol majd dolgozik, a ketnyelvü munkaszerzödest, min. netto 3000 eurorol, es meg nemetül sem kell hozza tudnia...?
jo ejt:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!