thomas71 esélyei

Több
12 éve 3 hónapja #12790 Írta: thomas71
thomas71 válaszolt a következő témában: thomas71 esélyei

Szia DCT.
Nem vagyok jó közgazdász ( a fősulin is csak hármas voltam :-) ) így nem tudok és nem is akarok ilyen témáról vitázni senkivel. Ezzel kapcsolatban csak azt írtam le amit napközben látok. Viszont ebben a pillanatban néztem meg az aktuális üzemanyagárakat a lakóhelyemen, 95-ös benzin 428,9.- Ft, gázolaj 451,9.- Ft tehát az árak valósak, bár a negatív előrejelzés az valóban tőlem származik... És azzal is tisztában vagyok, hogy "merre kell úsznom"... hiszen akkor nem döntöttem volna el azt, amiért egyáltalán ezen a weboldalon vagyok. Ezek szerint nagyon félreismertél engem ezen néhány nap alatt

A másik téma. Nem, továbbra sem jó rendőrnek lenni, és igen akarok és szoktam is dolgozni az alapmelómon kívül is, sőt aznap este (jan. 17-én) írtam is az általad megadott e-mailra - amit nagyon köszönök - egy rövid bemutatkozó levelet, mert ha nem haragszol, nem adtam meg rögtön minden valós infót magamról, de válasz még nem jött.
Üdv. Tamás

A feszültség alatt lévő vezeték ugyanúgy néz ki, mint az amelyik nincs feszültség alatt. Csak más a fogása...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #12827 Írta: magyaranyuka
magyaranyuka válaszolt a következő témában: thomas71 esélyei

Szia Thomas 71,
tanuljatok ezerrel a nyelvet-magan tanarnal talan celiranyosabban lehet keszulni bar lehet hogy dragabb-probaljatok meg fizetes nelkuli szabadsagot kerni-vagy a szabadsagotokat egyben kivenni-es ugy bele vagni- azzal egyetertek hogy a rendori munka viszonylagosan biztos allas otthon-igy nem szamolnatok fel mindent magatok utan rogton, a pakliban mindig benne van hogy vagy nem jon ossze vagy nem tetszik esetleg. Az elszantsagotok megvan, szoval sok sikert!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 3 hónapja #12966 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: thomas71 esélyei

thomas71 írta: (jan. 17-én) írtam is az általad megadott e-mailra - amit nagyon köszönök - egy rövid bemutatkozó levelet, mert ha nem haragszol, nem adtam meg rögtön minden valós infót magamról, de válasz még nem jött.Üdv. Tamás


A cim valós! Ha nem adod meg az adataidat és hiányosan közlöd a képességeidet szakmáidat akkor nem fogsz választ kapni! Rengeteg az ajánlata s nagyon kevés olyan van kit fel tudna venni ezekre az igényes munkára!

(Utoljár 2011 Karácsonykor informált. Ausztriában egy 12 lakosztályos panzióban szereték az összes elektromos dolgot: villanyt, kütyüket, riasztót, műholdas TV rendszert. Ez nekik sem játék és súlyos pénzekről van szó. Hétfőtől péntek estig van a munka, -Napi 10-12 óra- sokszor szombaton is. Ha nincs hétvége, akkor haza szokot menni!)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!